Творчі завдання з української мови, світової та української літературГотові шкільні твори виручать будь-коли

Невід’ємною частиною шкільного процесу є власна творчість учнів, тож нерідко вчителі задають у якості домашнього завдання твори. Буває, думок так багато – а скласти їх у єдине ціле не вдається. На допомогу прийде наш сайт із тисячами оригінальних творчих робіт. Іноді саме прочитання зразків творів сприяє сформуванню власної позиції. Ми переконані, що серед запропонованого матеріалу ти зможеш знайти і те, що відповідає твоїм думкам.

У цьому розділі ми пропонуємо зразки найпопулярніших шкільних творів, яка вчителі задають на уроках з рідної мови, української чи світової літератури. Ми гарантуємо цікавий та структурований матеріал – на будь-яку, навіть найрідкіснішу і найоригінальнішу тему. Всі наші твори є унікальними та авторськими, ба більше — їх вже перевірили шкільні вчителі та поставили “відмінно”. Просто завітай у потрібний розділ – і перед тобою розгорнеться цілий світ оригінальних думок!

Шкільні твори з української літератури

Українська література – це скарбниця, що зберігає у собі пам’ять про усі періоди існування нашої держави: від сивої давнини і до сьогодення. Твори видатних митців наштовхують і на власні роздуми, порушують важливі проблеми. У розділі «Твори з української літератури» представлені найкращі зразки творів на найрізноманітнішу тематику та пізнавальні тексти про видатних особистостей та митців. Завдяки нашому сайту Ви дізнаєтеся усі цікавинки про феномен Шевченка чи специфіку сюжетних ліній роману Івана Франка «Перехресні стежки».

Шкільні твори з світової літератури

Світова література представляє собою цілий калейдоскоп неординарних творів, у яких автори висловлюють найсміливіші ідеї, над якими не раз задумуються читачі, тому до розділу «Твори з світової літератури» увійшли інформативні та оригінальні твори з різних тем – від роздумів про персону автора і до аналізу сюжетних перипетій.

Скорочені твори допоможуть краще зрозуміти предмет

Іноді не тільки відсутність інтересу, а й брак часу змушує учня вдаватися до прочитання скороченого переказу оригінального тексту. Більше не варто витрачати час на прочитання літератури, яка тобі не до вподоби: на нашому ресурсі ти знайдеш усі передбачені шкільною програмою скорочені твори з української та світової літератури – отож матимеш змогу ознайомитися з необхідним матеріалом без зайвих втрат дорогоцінного часу.

Але обережно — з порталом GDZ4YOU ти швидко станеш відмінником! Батьки пишатимуться, а однокласники заздритимуть! Успіхів!

Твори та перекази в поєднанні з ГДЗ означають відмінні оцінки на уроках

GDZ4YOU створений для того, аби полегшити аж надто складне шкільне життя. Ми завантажили на портал сотні підручників та не обмежились навіть цим, бо створили до них готові домашні завдання. Для всіх класів та предметів, онлайн та ще й безкоштовно і без потреби в реєстрації. Так, такий портал існує. І це однозначно GDZ4YOU. Дякуюємо, що обрали найкраще!