Готові домашні завдання (ГДЗ) для 1 класу з букваря


М.Д. Захарійчук, В.О. Науменко
2012 рік

Знати все з ГДЗ

Ну ось і настав той сповнений страху і переживань період в житті маленьких школяриків, коли потрібно звикати до того, аби кожного дня вставати рано, збирати портфеля, одягати форму, снідати і йти до школи. Позаду залишились дитячі забави та ігри, а попереду – серйозна праця над собою, пізнання невіданого раніше і вдосконалення уже знайомого. Книга, з якою знайомий кожен, хто читає цей текст (бо без неї навчитись читанню ж не можливо), передається з покоління в покоління, вдосконалюючись, прогресуючи та перетворюючись у цікавий та інтерактивний посібник маленьких першокласників. Уже на цих перших порах у вас є можливість заручитись підтримкою сайту GDZ4YOU, який пропонує вам використати готові домашні завдання до буквара, які представлені на ресурсі в режимі онлайн.

Підтримуємо пильність на уроках разом з ГДЗ

Головне завдання батьків зараз – це простежити за процесом вивчення букв та слів і перевірити правильність відповідей. Зробити це можна за допомогою ГДЗ до буквара для першого класу. Адже зрозуміло, що ці матеріали створені саме для наставників маленьких першокласників. Заручившись підтримкою, батьки зможуть пришвидшити процес навчання та значно спростити його. Ми розуміємо, що серед різноманіття предметів та підручників загубитись може навіть дорослий, не говорячи вже про діток. ГДЗ для 1 класу до буквара покликані систематизувати період його вивчення, стати орієнтиром, на який потрібно рівнятись під час проходження перших кроків у світ української мови.

Вчитися не так і складно, якщо поряд GDZ4YOU

Сайт GDZ4YOU завжди готовий до будь-яких змін навчального процесу. Ми пильно дбаємо про успішність ваших дітей і віримо, що разом у нас все вдасться. Наші відповіді для 1 класу представляють широкий спектр предметів, до яких вже підготовлено допомогу. Особливу увагу останніми роками навчальна система приділяє вивченню мов. Тепер з німецькою, французькою, польською можна ознайомитись вже в школі. ГДЗ з англійської мови допоможуть вашій дитині вивчити одну з головних мов планети та добитись значних успіхів у навчанні.