Готові домашні завдання (ГДЗ) для 1 класу з основ здоров’я


І.Д. Бех, Т.В. Воронцова, В.С. Пономаренко, С.В. Страшко
2012 рік

Основи здоров’я зрозуміти просто разом з готовими домашніми завданнями

Щороку кількість випадків, коли життя людини можна було б врятувати, маючи елементарні знання в сфері надання першої медичної допомоги, невпинно зростає. Окрім цього, не рідкісні ситуації, коли саме мінімальна інформація про основи здоров’я все ж рятує комусь життя. Завдяки цьому предмету можна уникнути багатьох небезпек. Саме тому його вивченню приділяють таку значну увагу – адже школярі, як правило, найбільше потерпають від своєї необізнаності щодо загрозливих факторів, що їх оточують. На збагачення їхніх знань в галузі основ здоров’я створено численні підручники, посібники та зошити з моделями реальних життєвих ситуацій. Іноді поставлені задачі або формулювання не завжди зрозумілі навіть для дорослих, не кажучи вже про школярів. Якщо ви шукаєте відповіді до них, аби впевнитись у правильності виконання завдань, то рекомендуємо вам використати готові домашні завдання з основ здоров’я для 1 класу.

Підтримуймо здоров’я з GDZ4YOU

Окрім вивчення навколишнього світу, людині важливо знати про особливості власного організму та його фізіологію. В цьому школярам і допомагає розібратись такий предмет, як основи здоров’я. Проте досвід показує недосконалість навчальної системи, і часто трапляється так, що з року в рік ця дисципліна викладає одну і ту ж інформацію. Аби зорієнтуватись в ній раз і назавжди, пропонуємо вам використати ГДЗ з основ здоров’я для першого класу. Вони доступні на сайті GDZ4YOU в режимі онлайн абсолютно безкоштовно. З їхньою підтримкою вивчення основних знань про особисту гігієну, безпеку тощо будуть значно простішим. ГДЗ для 1 класу з основ здоров’я це не тільки цікавий, а й корисний для школярів предмет.

У вивченні мов допоможуть ГДЗ

Відповіді для 1 класу, які представлені на нашому ресурсі, не обмежуються тільки основами здоров’я. Адже інші предмети також відбирають чимало часу та потребують перевірки правильності виконання завдань. Особливу увагу сучасна українська школа приділяє вивченню мов. Це не дивно, оскільки людина має вміти в будь-якій країні описати свої потреби. Якщо ви вивчаєте мову наших сусідів, то ГДЗ з російської мови знадобляться вам, аби полегшити процес навчання. Вміння спілкуватись на ній справді пригодиться в житті кожному. Адже це – п’ята офіційна мова ООН.