ГДЗ: готові домашні завдання для 10 класу з хімії


ГДЗ до зошита для лабораторних дослідів і практичних робіт з хімії 10 клас Н.В. Титаренко 2019 рік
Рівень стандарту
Н.В. Титаренко
2019 рік
3641   4.22
ГДЗ до підручника з хімії 10 клас П.П. Попель, Л.С. Крикля 2018 рік
Рівень стандарту
П.П. Попель, Л.С. Крикля
2018 рік
15546   4.2
ГДЗ до тест-контролю з хімії 10 клас Ю.В. Ісаєнко, С.Т. Гога 2011 рік
Ю.В. Ісаєнко, С.Т. Гога
2011 рік
20959   4
ГДЗ до підручника з хімії 10 клас П.П. Попель, Л.С. Крикля 2010 рік
П.П. Попель, Л.С. Крикля
2010 рік
100676   4.01
ГДЗ до підручника з хімії 10 клас О.Г. Ярошенко 2010 рік
О.Г. Ярошенко
2010 рік
56805   4.05
ГДЗ до підручника з хімії 10 клас Н.М. Буринська, В.М. Депутат 2010 рік
Профільний рівень
Н.М. Буринська, В.М. Депутат, Г.Ф. Сударева, Н.Н. Чайченко
2010 рік
5862   4.22

Вивчати хімію не лише необхідно, але й легко, коли завжди можна звернутися за допомогою до готових домашніх завдань із хімії для 10 класу

Хімія є дуже цікавою та різносторонньою наукою. Адже вона вивчає хімічні процеси і в живих організмах, і в неживій природі. Саме завдяки їй ми маємо знання про властивості тих чи інших речовин, їхню взаємодію з іншими речовинами. Головним завданням хімії є навчити нас використовувати властивості кожної речовини з максимальною користю. Навчитися цьому з одного боку легко, а із іншого – необхідно докласти безліч зусиль, щоб опанувати всю інформацію, наведену в шкільному підручнику. Це досить непроста задача, але ми знаємо її легке рішення. Необхідно просто скористатися додатковими джерелами, які дозволять підготуватися до уроку хімії більш ефективно.

Поліпшіть свою успішність із хімії, щоб мати в табелі лише відмінні оцінки

Часто трапляється, що в десятому класі якась одна погана оцінка псує учневі всі його результати, над якими він плідно працював протягом року. На жаль, отримати таку оцінку з хімії дуже легко, адже не всі десятикласники приділяють її вивченню достатньо уваги. Усі хімічні рівняння, формули та перетворення асоціюються в учнів із нездоланними труднощами. А оскільки ці проблеми, на їх думку, не можна вирішити, то немає сенсу й навіть намагатися це зробити. Але не можна так ставитися до власного навчання. ГДЗ з хімії для 10 класу допоможуть вам, навіть якщо ви геть втратили будь-яку мотивацію до навчання. Вони покажуть вам, що насправді всі завдання мають схожий алгоритм виконання. А після кількох перевірених за ГДЗ домашніх робіт ви зможете легко застосовувати його самостійно на уроці чи контрольній перевірці знань. А якщо ви й після цього будете продовжувати робити помилки в деяких завданнях, то це стане чудовим приводом проаналізувати, яку теми ви засвоїли гірше та опанувати її ще раз. Такий підхід до навчання покликаний виховати у вас почуття відповідальності за власні дії та вселити віру у свої сили. Лише самоконтроль та самодисципліна допоможуть вам через рік закінчити школу з гарним балом атестата та вступити в омріяний вищий навчальний заклад.

Електронні решебники з 10 класу – це найкращий спосіб вивчати хімію безкоштовно

Щоб користуватися GDZ4YOU не потрібно оформлювати жодних передплат, надсилати кошти чи відправляти смс на сумнівні номери. Вам потрібен лише ваш смартфон чи планшет та доступ до Інтернету для використання будь-яких матералів сайту. Їх не потрібно завантажувати на свій пристрій, адже онлайн користування є значно швидшим та зручнішим.

Якщо хімія дозволяє подивитися на наш світ ніби «через мікроскоп», то географія надасть вам цілісне бачення всієї планети

Вивчати географію необхідно кожному. Адже саме так ви отримаєте корисні знання та навички, які не раз знадобляться вам у житті. ГДЗ для десятого класу з географії, котрі ви теж знайдете на нашому сайті, легко та надовго зацікавлять вас цією наукою.