ГДЗ: готові домашні завдання для 4 класу з ДПАН.Є. Пархоменко
2017 рік
3262   3.65
Л.В. Оляницька
2017 рік
2858   4.12
В.О. Науменко
2017 рік
2273   3.43
К.І. Пономарьова
2017 рік
1812   3.75
М.С. Вашуленко, С.Г. Дубовик
2017 рік
1632   4
Орієнтовні контрольні роботи
О.П. Корчевська, О.М. Гнатківська, Н.П. Хребтова
2017 рік
1288   5
Збірник підсумкових контрольних робіт
О.П. Корчевська, О.М. Гнатківська, Н.П. Хребтова
2017 рік
1042   4.5
Контрольні роботи
О.П. Корчевська, О.М. Гнатківська, Н.П. Хребтова
2017 рік
842   3.17
О.В. Вашуленко
2017 рік
809   3
Орієнтовні контрольні роботи
Г.М. Сапун, О.В. Давидова
2017 рік
722   4.33
М.С. Вашуленко, С.Г. Дубовик
2016 рік
692   3
Г.М. Сапун, О.В. Давидова
2017 рік
593   4.33Складаємо перше ДПА у 4 класі без проблем

Початкова школа повинна була рано чи пізно завершитися. Однак це не повинно засмучувати школярів: те, що чекає їх за дверима дорослого життя сповнене нових вражень, яскравих емоцій і корисних знань. Для того, аби перейти до п'ятого класу, необхідно не тільки мати високі семестрові результати з різних предметів, а й добре скласти державну підсумкову атестацію - перший серйозний екзамен для маленьких четвертокласників. Аби уникнути труднощі і перешкоди на шляху до успішного завершення початкової школи, варто скористатися ГДЗ до ДПА для 4 класу, які розміщено на нашому сайті. Скориставшись готовими домашніми завданнями Ви зрозумієте, що всі попередні посібники, підручники і збірники слугували тільки додатковою літературою, адже тільки у відповідях до державної підсумкової атестації для 4 класу представлено найповнішу інформацію щодо підготовки.

Решебник до ДПА - допомога для школярів та їх батьків

ГДЗ до державної підсумкової атестації для 4 класу стає в пригоді не тільки самим школярам, а й їхнім батькам. Вона закінчили школу багато років тому, і для того, аби дати своїй дитині цінну пораду у підготовці, іноді навіть вони потребують перевіре джерело інформації. Саме таким джерелом і є готові домашні завдання до ДПА для 4 класу. Математика, українська мова та літературне читання не лякатимуть учнів, тому що з нашими решебниками вони пройдуть усі типові завдання, задачі та приклади ще до екзамену. Усі вони побудовані за одним принципом, тому добре підготувавшись вдома, безпосередньо на атестації у четвертокласників не виникне ніяких складнощів.

Підготовка до ДПА онлайн - це сучасно і зручно

Сьогодні мало хто не користується смртфоном, планшетом чи хоча б комп'ютером - електронні пристрої почали відігравати важливу роль в житті людини лише кілька років тому, але вже зараз багато хто не може уявити свого життя без них. Чертвертокласники можуть по-новому розкрити для себе можливості свого теллефона, переглянувши потрібне ГДЗ до державної підсумкової атестації в режимі онлайн на нашому порталі GDZ4YOU. Оскільки найкращою винагородою для команди нашого сайту буде Ваше відмінне складання екзамену, то усі матеріали ми розмістили абсолютно безкоштовно. Скористатися ними можна без реєстрації - ми збережемо Ваш маленький секрет успішності в навчанні.

Разом з GDZ4YOU жодні ДПА не страшні

Уміння планувати час і розцінювати свій потенціал — хороша риса, яка обов'язково пригодиться четвертокласникам в майбутньому. Навіть якщо зараз вони ще не знають, ким хочуться стати за професією і в якому ВНЗ навчатися, їх чекає ще як мінімум один екзамен - те саме ДПА, але зі знаннями 9 років школи. Тут будуть нові предмети і на порядок складніші завдання. Але навіть вони не здадуться складними разом з ГДЗ до державної підсумкової атестації для 9 класу, які можна знайти у відповідному розділі на нашому порталі. Тепер підготовка до іспиту буде значно легшою, адже хто добре проінформований - той добре озброєний!