Готові домашні завдання (ГДЗ) для 4 класу з природознавства


Т.Г. Гільберг, Т.В. Сак
2015 рік
І.В. Грущинська
2015 рік


О.В. Тагліна, Г.Ж. Іванова
2015 рікЗнати всі закони природи з ГДЗ

Ось і прийшов останній рік навчання в початковій школі – четвертий клас! Позаду дитячі турботи і невизначеність. Попереду – справді складний, але в той же час захоплюючий період середньої школи, протягом якого учні матимуть можливість вивчати такі предмети, як фізика, хімія, біологія… Міні-версією останньої є предмет, який вже четвертий рік поспіль вивчається школярами – природознавство. Ця дисципліна дає відповіді на численні питання, що турбують кожного допитливого школяра, який вміє і любить спостерігати за навколишнім світом. Сьогодні для того, аби задовільнити потреби зацікавлених учнів, створено чимало підручників, які мали б інформувати четвертокласників про довкілля. Наш сайт GDZ4YOU вже запропонував готові домашні завдання з природознавства для 4 класу.

Досліджуємо природу разом з GDZ4YOU

У новому навчальному році четвертокласники будуть вчитись орієнтуватись на місцевості за допомогою природних ознак, таких як Сонце, мох, тощо, а також винаходів людини – карти та компаса. ГДЗ з природознавства для четвертого класу неодмінно їм у цьому допоможуть, підкажуть правильний варіант відповіді та дадуть пояснення до певних питань. Виконання творчих завдань та робіт у зошитах з практичними задачами даватимуться легко та цікаво. Знайти ГДЗ для 4 класу з природознавства можна на нашому ресурсі та використати в режимі онлайн. З їхньою підтримкою школярі також дізнаються про природні багатства Україні – корисні копалини, якими вона володіє, мінеральні добрива, водойми та ґрунти.

Вчимося разом з готовими домашніми завданнями

Оскільки природознавство – це лише один із предметів, який було розглянуто, то варто зауважити, що ми презентуємо відповіді для 4 класу з багатьох дисциплін. Якщо вам пощастило вивчати іноземні мови, то рекомендуємо скористатись нашими ГДЗ. Що ми можемо запропонувати? ГДЗ з російської мови! Це не тільки засіб спілкування наших сусідів, а й небачений світ літератури, музики, театру, кіно та просто цікавих особистостей.