Готові домашні завдання (ГДЗ) для 3 класу з математики


Ф.М. Рівкінд, Л.В. Оляницька
2013 рік
М.В. Богданович, Г.П. Лишенко
2014 рік


М.В. Богданович
2006 рік


Г.П. Лишенко
2014 рік


Л.В. Оляницька
2015 рік

Математика на відмінно

Одне з того, що випускники беруть у доросле життя зі шкільної програми – вміння проводити операції з числами. Навички, засвоєні ще у початковій школі, виручають, якщо вас хочуть обрахувати на ринку, чи треба знати точну кількість шпалер і клею для ремонту. Відповіді на практичні запитання доводиться шукати щодня, адже не завжди і калькулятор на телефоні є під рукою. А от дитина ще не може покладатися на інтуїцію у питаннях вірності розв’язаних задач. Вихід – готові домашні завдання з математики 3 клас.

Навчання не буде нудним, якщо використовувати ГДЗ

Підручник втримає увагу непосидючих школярів, адже вправи завжди ілюстровані. До того ж завдання мають позначками складності: це дозволить визначити рівень оволодіння темою. Уроки не стануть нудними, якщо штурмувати предмет забавками. Відсутність нудних правил перетворить виконання домашніх завдань на ще одну розвагу. А решебник з 3 класу перетвориться на доброго компаньйона.

Економія сил та часу з GDZ4YOU

Відсутність батьків більше не буде відмовкою сідати за роботу. Декілька маніпуляцій – і ГДЗ 3 клас з математики вже онлайн. Малюк зекономить час татові й мамі, самостійно виконуючи свої завдання. Окрім того, відчуття виконаного обов’язку зміцнить впевненість школяра у власних силах. А це ліпше за будь-які консультації з психологом з приводу підвищення впевненості у собі.

Підручників багато, як і відповідей до них

Та головне не впускати гординю до своєї душі, бо це нічим хорошим не закінчиться. Життя подібне до безперервного струмка: потрібно постійно вчитися і працювати, аби рухатися вперед. Тож цікаво, що деяка математична література написана іноземною мовою. Хочете покращити знання — запасіться терпінням і озбройтеся книгою ГДЗ з англійської мови.