ГДЗ: готові домашні завдання для 10 класу з німецької мови


ГДЗ до підручника з німецької мови 10 клас С.І. Сотникова, Г.В. Гоголєва 2018 рік
6 рік навчання
С.І. Сотникова, Г.В. Гоголєва
2018 рік
26457   3.75
ГДЗ до робочого зошита з німецької мови 10 клас С.І. Сотникова, Г.В. Гоголєва 2015 рік
С.І. Сотникова, Г.В. Гоголєва
2015 рік
10705   4.04
ГДЗ до підручника з німецької мови 10 клас С.І. Сотникова 2011 рік
6 рік навчання
С.І. Сотникова
2011 рік
17915   3.93
ГДЗ до підручника з німецької мови 10 клас Н.П. Басай 2010 рік
Н.П. Басай
2010 рік
56044   3.97
ГДЗ до підручника з німецької мови 10 клас Н.П. Басай 2006 рік
Н.П. Басай
2006 рік
11566   4.12

Вивчати німецьку мову корисно, цікаво та легко, коли ви маєте готові домашні завдання з німецької мови для 10 класу

Німецька мова звучить гарно, сильно та рішуче. Нею говорять у різних країнах, саме німецькою написано багато літературних творів, які стали світовою класикою. Це мова найрозвиненішої європейської держави, народ якої має свою неповторну культуру, а долучитися до неї можливо, лише розуміючи німецьку. Також вашим завданням є навчитися зрозуміло та чітко формулювати свої думки, влучно висловлюватися, щоб спілкування з носієм німецької мови було справді приємним та могло принести гарні результати. І лише ви самі здатні знайти рішення цієї непростої задачі. Насправді ви маєте можливість повністю довіритися своєму підручнику та не займатися мовою додатково. Але ми не радимо так чинити, адже великий обсяг необхідної інформації може опинитися поза вашою увагою. Значно краще використовувати допоміжні джерела, якими і є запропоновані посібники.

Як вивчати німецьку мову якісно, але при цьому мати час на інші предмети, відпочинок та розваги?

Нарешті можна опанувати німецьку граматику, лексику та пунктуацію, не жертвуючи своїм вільним часом, здоровим сном та підготовкою до інших предметів. ГДЗ з німецької мови для 10 класу навчать вас встигати значно більше та отримувати лише найкращий результат. Із ними десятикласники легко зможуть виконувати домашнє завдання чи контрольну роботу на 12 балів, адже їм більше не потрібно чекати, поки їхні помилки виправить учитель. Тепер у десятому класі вони можуть зробити це самостійно буквально за лічені хвилини. Це сприяє поліпшенню успішності, вихованню відповідальності, формуванню навичок самостійного опрацювання матеріалу. Адже після того, як ви все ж побачили, у чому помилилися, слід проаналізувати, чому саме ви зробили ту чи іншу помилку. Можливо, треба ще раз перевірити за словником значення окремого слова, знову перечитати граматичне правило чи навіть повністю повторити ту тему, яка виявилася занадто складною. Це дозволить вам отримати такі знання, які ви легко зможете застосувати зараз, через рік чи навіть у далекому майбутньому. Адже ви будете концентруватися на кожній деталі, приділяти увагу всім дрібницям, які, врешті-решт, є вирішальними при вивченні будь-якої мови.

GDZ4YOU – це швидкий доступ до всіх необхідних решебників з 10 класу

Електронні решебники використовувати швидко, зручно, безкоштовно, а найголовніше – це можна робити онлайн. Просто візьміть свій смартфон, планшет або будь-який інший зручний гаджет та відкрийте необхідну веб-сторінку, яка містить матеріал із предмету, до якого вам потрібно терміново підготуватися.

Хімічні рівняння розв’язувати легше, якщо поруч ГДЗ для десятого класу з хімії

Що легше вивчити: німецьку мову чи мову хімічних символів, формул та рівнянь? Дати однозначну відповідь досить складно. Але GDZ4YOU намагається зробити вивчення обох предметів якомога простішим, тому на сайті ви також знайдете всі ГДЗ з хімії.