Готові домашні завдання (ГДЗ) для 4 класу з математики


М.В. Богданович, Г.П. Лишенко
2015 рік
М.В. Богданович
2004 рік


Частина перша
С.О. Скворцова, О.В. Онопрієнко
2015 рік


Л.В. Оляницька
2015 рік


Н.О. Будна, М.В. Беденко
2015 рік
До підручника М.В. Богданович
Г.П. Лишенко
2015 рік
До підручника М.В. Богданович
А.А. Назаренко
2015 рік
О.В. Онопрієнко, Н.Є. Пархоменко, Н.П. Листопад
2014 рік
Частина друга
С.О. Скворцова, О.В. Онопрієнко
2015 рік
Л.В. Оляницька
2015 рік

Математику вчити простіше з ГДЗ

Старі предмети на новий лад – саме так можна охарактеризувати оновлення шкільної програми. Підручник пропонує більше ігор та практичних завдань. Математика – наука не про складну теорію. Якщо учень може використати здобуті знання на практиці, значить вивчення було корисним. Готові домашні завдання з математики 4 клас теж спрямовані на практичність у самостійній роботі. Школяр розв’язує задачу і одразу ж може перевірити правильність своїх міркувань. Якщо відповіді не збігаються, то починається процес пошуку інших шляхів вирішення. Такий спосіб у будь-якому випадку тренує пам’ять та розумові здібності.

Розвивати талант допоможуть готові рішення

Звісно, можна стверджувати, що хтось вже народився із надзвичайними здібностями до точних наук, а тому предмет для нього не є складним. Однак немає швидких рецептів розв’язання задач. Все напрацьовується із досвідом. А як менше набити шишок, підкаже решебник з 4 класу. Навіть якщо у когось і є здібності, то без щоденних занять вони так і залишаться нереалізованими.

Хто шукає найкраще – той знайде GDZ4YOU

Якщо учень самостійно знаходить усі відповіді на власні запитання, то такий процес навчання дає найкращі плоди. Одразу все відкладається у файлах, які розкладаються по папках у мозку. Таким чином у знаннях немає хаосу, і подальше пізнання приноситиме тільки задоволення. А довідник у форматі онлайн перетворить вивчення на ще приємніший процес.

ГДЗ допоможуть вчитися та відпочивати

ГДЗ 4 клас з математики без сумніву бомбардуватиме мозок школяра точною наукою. Але інтенсивні заняття одним предметом подібні на тренування у спортзалі: аби м’язи виросли, їм треба дати відпочинок. Таким тимчасовим забуттям може стати нове хобі – вивчення іноземної мови. Наприклад, однієї з найпопулярніших мов світу досі залишається німецька. Познайомитися з нею можна за допомогою ГДЗ з німецької мови.