Готові домашні завдання (ГДЗ) для 3 класу з інформатики


Г.В. Ломаковська, Г.О. Проценко, Й.Я. Рівкінд, Ф.М. Рівкінд
2014 рік
О.В. Коршунова
2014 рік


М.М. Корнієнко, С.М. Крамаровська, І.Т. Зарецька
2013 рік


Г.В. Ломаковська, Г.О. Проценко, Й.Я. Рівкінд, Ф.М. Рівкінд
2013 рік


О.В. Коршунова
2014 рік

Всі відмінники — на GDZ4YOU

Коли люди вперше знайомляться, то спершу називають свої ім’я та професію. Однак нині цінується креативний підхід віртуальної самопрезентації. Резюме, відео, лінки на проекти – роботодавців перестають цікавити ваші відповіді, бо вони оцінюють переважно портфоліо. Навіщо це знати школярам? Вже у старшій школі є можливість пробуватися на програми обміну, різні конференції. І майже завжди, окрім мотивації, просять розповісти про себе. І тут згадується, що колись підручник з інформатики за 3 клас мав тему про презентації.

Технології стають ще ближчими

Голосні третьокласники безтурботно бігатимуть шкільним подвір’ям не підозрюючи про якісь можливості. Тому завдання батьків та викладачів – м’яко підштовхнути малят оволодівати потрібними навичками. А допоможе їм у цьому такий предмет як інформатика. Решебник з 3 класу стане помічником, який супроводжуватиме у нетрях шкільної науки.

Знати, як правильно гуглити онлайн, допоможе GDZ4YOU

Горить значок “онлайн”, і триває пошук інформації. Як не дивно, але навіть більшість дорослих не вміє правильно гуглити. Нова програма передбачає вивчення такої теми як “пошук даних в інтернеті”. Без сумніву, корисний розділ і для батьків. Різні комбінації, хитрощі і підказки – усе це чекатиме малих дослідників. Терпляче підказуватиме шлях й інший помічник, а саме ГДЗ 3 клас з інформатики.

Природничі науки чи гуманітарні — ГДЗ вистачить для всіх

Знання з комп’ютерної науки переплітаються з інформацією про людську особистість, соціальні інститути, людські чесноти. Це підтримується філософськими запитаннями на кшталт взаємовідносин людини і техніки. Чи витіснять нас розумні роботи? Як треба вибудовувати комунікацію? Навіть про такі речі змушують замислитися готові домашні завдання з інформатики 3 клас. Майбутнє наздоганяє із надзвичайною швидкістю. Маленьких школярів теж треба готувати до реалій життя. І допоможе у цьому ГДЗ з Я у світі.