ГДЗ: готові домашні завдання для 10 класу з алгебриАкадемічний рівень
А.Г. Мерзляк, Д.А. Номіровський, В.Б. Полонський, М.С. Якір
2010 рік
108942   3.88
А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, Ю.М. Рабінович, М.С. Якір
2011 рік
67595   3.74
Академічний рівень
Є.П. Нелін
2010 рік
63995   3.75
Профільний рівень
А.Г. Мерзляк, Д.А. Номіровський, В.Б. Полонський, М.С. Якір
2010 рік
61443   3.79
Підручник для класів з поглибленим вивченням
А.Г. Мерзляк, Д.А. Номіровський, В.Б. Полонський, М.С. Якір
2010 рік
30793   3.81
Рівень стандарту
О.В. Скляренко
2010 рік
19593   3.71
Профільний рівень
Є.П. Нелін
2010 рік
18204   4.44
О.М. Роганін
2008 рік
7862   3.48
М.І. Шкіль, З.І. Слєпкань, О.С. Дубинчук
2007 рік
7128   3.5
Академічний рівень
В.Р. Кравчук
2010 рік
2561   4.43
М.І. Сканаві
2013 рік
131   5


Зрозуміти алгебру може кожний

Алгебра – це та цікава наука, яка, на жаль, часто відлякує учнів, адже здається їм занадто складною. Не можна сказати, що вони зовсім не мають рацію. Та на їхню думку, знайти рішення до численних вправ і задач під силу лише обраним. Але це так лише на перший погляд. Насправді кожний бажаючий може навчитися вирішувати складні задачі, знаходити відповіді до квадратних або кубічних рівнянь, із легкістю запам’ятовувати всі формули. Справа не в тому, що ви вчите, а в тому, як саме ви це робите. Найчастіше посібники чи навіть підручники з алгебри не можуть розкрити інформацію з усіх сторін. Тому необхідно осягнути її глибше, користуючись іншими джерелами. Готові домашні завдання з алгебри для 10 класу стануть для вас саме тим незамінним джерелом.

Відмінні оцінки з алгебри тепер можуть отримати не лише відмінники

Час розвіяти міф, що складності з точними науками неможливо подолати. Решебники з 10 класу створені, щоб ваше вивчення алгебри було якомога легшим, цікавішим та продуктивнішим. Саме вони подарують вам такі знання, які ви зможете використати не лише під час виконання домашньої роботи. Адже десятикласники вже наступного року мають складати екзамени, а математика входить до списку предметів, що є обов’язковими. То ж уже зараз, навчаючись у десятому класі, слід подбати своє майбутнє та зосередитися на вивченні алгебри. Так ви зможете мати більше вільного часу наступного року, адже більшість тем будете знати на відмінно, тому не буде потреби вчити їх другий раз. Не варто відкладати це на потім. Але також є учні, які все ж не збираються складати ЗНО з математики. Тоді для них відмінна оцінка з алгебри стане тим балом, який допоможе значно поліпшити загальний бал атестата. Та цього не станеться, поки ви думаєте, що на 12 балів контрольні чи самостійні з алгебри пишуть лише відмінники. Але скориставшись потрібним ГДЗ хоча б один раз, ви зрозумієте, що даремно вважали себе нездатним мати високі оцінки з такого важкого предмету. Адже перевірити свою роботу, знайти помилки та виправити їх зовсім не складно. А якщо при цьому ви ще й проаналізуєте, який матеріал не досить добре засвоїли, то зможете не повторювати їх у майбутньому. Тоді це дасть якісний та довгостроковий результат, який точно помітять вчителі, батьки та однокласники.

GDZ4YOU – це надійний помічник, що живе у вашому смартфоні

Батьки вам не раз казали, що гаджети лише заважають гарному навчанню? Ваші вчителі скаржилися, що планшет або смартфон лише відволікає від їхнього предмету? Зараз ви маєте шанс довести, що це не так. Адже ГДЗ з алгебри для 10 класу доступні на нашому сайті онлайн, а відкрити їх можна зі свого улюбленого гаджета безкоштовно.

Зверніть увагу на геометрію, щоб краще вивчити алгебру

Вивчати алгебру, але зовсім не приділяти увагу геометрії безглуздо. Адже для повного розуміння однієї із цих дисциплін треба обов’язково вивчати іншу. А допоможуть вам у цьому ГДЗ для десятого класу з геометрії, що також є на нашому порталі.