ГДЗ до збірника задач і контрольних робіт з алгебри 10 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський 2011 рік


Рейтинг ГДЗ 3.98 на основі 1453 голосів

ГДЗ до збірника задач і контрольних робіт з алгебри 10 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський 2011 рік

Готова домашня робота з алгебри для 10 класу
Рішення та відповіді до збірника задач і контрольних робіт з алгебри для 10 класу
, , ,
2011 рік

Завантаження...

Обери відповідь до вправиВирішуємо завдання зі збірника з алгебри для 10 класу

Підручники, збірники, робочі зошити, посібники… Як іноді важко розібратись у всіх навчальних матеріалах, які школярам пропонує навчальна програма! Проте якщо на початку шкільного року все ще здається більш-менш зрозумілим, то наприкінці, коли приходить пора оцінювання, хочеться ховатись з головою в пісок. Бажаєте уникнути труднощів і скласти все на відмінно? Тоді зверніться за допомогою до відповідей до збірника задач з алгебри для 10 класу А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, Ю.М. Рабінович, М.С. Якір, який зможе підготувати Вас до оцінювальних робіт завдяки своїй структурі. Насамперед, тут Ви знайдете рішення до трьох варіантів тренувальних вправ, серед яких аж 229 завдань. По-друге, у цьому решебнику розміщено відповіді до контрольних робіт, у яких представлено типові завдання для тематичного оцінювання.

Маєте запитання? Спитайте відповідь у ГДЗ

Підсумкові контрольні роботи можуть налякати у 10 класі більше, ніж ЗНО в 11 класі, оскільки часто учні не мають уявлення про те, як будуть виглядати завдання, від яких буде залежати їхня семестрова оцінка і успішність загалом. Разом з відповідями до збірник задач з алгебри, десятикласники зможуть скласти все на відмінно, адже таким чином можна перевірити себе самостійно, а також знайти пояснення до всіх незрозумілих моментів.

Доступність та зручність ГДЗ – наше головне завдання

Якщо Ви читаєте цей текст, то чудово розумієте, як користуватись смартфоном або комп’ютером. Тоді не виникне ніяких складнощів, коли Ви забажаєте переглядати наші матеріали онлайн, аби мати до них доступ 24/7. Зробити це можна цілком безкоштовно і без реєстрації!

Розв’язуємо геометрію з GDZ4YOU

Наполегливо рекомендуємо Вам залишатись разом з командою нашого порталу, адже ми пропонуємо ГДЗ не тільки для алгебри, а й відповіді до збірника задач з геометрії для 10 класу. З таким набором допомоги будь-які підсумкові контрольні роботи будуть вирішені на 12 балів!