ГДЗ: готові домашні завдання для 6 класу з російської мовиУкраїнська мова навчання
А.Н. Рудяков, Т.Я. Фролова, М.Г. Маркина-Гурджи
2014 рік
4186   4.15
Л.В. Давидюк
2014 рік
3738   4.11
Т.М. Полякова, О.І. Самонова, А.Н. Приймак
2014 рік
2849   4.31
Російська мова навчання
А.Н. Рудяков, Т.Я. Фролова, М.Г. Маркина-Гурджи
2014 рік
2007   4.73
В.А. Корсаков, О.К. Сакович
2014 рік
1791   4.33
Н.Ф. Баландина, К.В. Дегтярёва, С.А. Лебеденко
2010 рік
1693   4
Г.А. Михайловская
2006 рік
638   5
Е.В. Малыхина
2006 рік
504   5
І.Ф. Гудзик, В.А. Корсаков
2006 рік
430   5
Н.А. Пашковская, І.Ф. Гудзик, В.А. Корсаков
2006 рік
415   4
Е.И. Быкова, Л.В. Давидюк, Е.С. Снитко, Е.Ф. Рачко
2014 рік
161   3
Е.И. Быкова, Л.В. Давидюк, В.І. Статівка
2006 рік
57   5
Російська мова — це не друга українська

Як часто ви користувалися посібниками з української мови для пошуку відповіді на завдання з російської? Мовляв, це майже однакові мови, тому й правила в них мають бути однакові. Багато учнів помилково вважають, що оскільки вони досконало володіють українською, то приділяти багато уваги російській мові не варто. Але такий підхід призводить до надзвичайно поганих результатів. Адже навіть одне й те саме слово в російській та українській мовах може мати, наприклад, різний рід. Яким же буде ваше здивування, коли вчитель зарахує словосполучення «голодный собака» як помилку. За правилами української мови тут все правильно, але в російській «собака» жіночого роду! Як же не припускатися таких прикрих помилок? Допоможуть в цьому готові домашні завдання з російської мови для 6 класу.

Настав час вражати вчителів та батьків своїми знаннями російської мови

У шостому класі учні часто конкурують між собою за найкращі оцінки. Такий елемент змагання робить шкільне життя більш цікавим. Уроки для таких шестикласників є своєрідною грою, де кожний може продемонструвати свій потенціал. Але навіть у них бувають труднощі з тими чи іншими завданнями. Хтось не розуміє, як виконати домашню роботу, хтось заплутався з контрольним диктантом, а комусь важко вивчити складне правило. Це дуже засмучує та гнітить кожного учня. Адже незадовільні оцінки не лише погіршують успішність, а й погано впливають на самооцінку. То ж кожний прагне писати всі роботи лише на 12 балів. Але не всі знають, що для цього потрібно мати. Ми готові розкрити цей секрет. Річ у тім, що єдине, що гарантовано допоможе вам у вивченні російської мови це решебники з 6 класу. У них міститься безліч корисної інформації, а також приклади вже готових вправ, що значно підвищує ваші шанси на успіх. Батьки та вчителі будуть в захваті, а однокласники почнуть заздрити вашим бездоганним знанням.

ГДЗ з російської мови для 6 класу стануть найкориснішою річчю у вашому смартфоні

Минув час важких паперових ГДЗ, які не вміщалися до жодного портфеля. А непомітно дістати котрі під час уроку було чимось справді неможливим. Але зараз цифровий решебник є зручним та безкоштовним. Його можна відкрити онлайн на сайті з будь-якого гаджета вдома, на перерві або навіть під час уроку. Перевірка своїх знань ще ніколи не була такою простою.

Вивчайте іноземну мову

У сучасному світі володіти англійською мовою вже не розкіш, а необхідність та прямий обов’язок кожного. Вона стирає межі між країнами, культурами та людьми. Лише гарно знаючи англійську мову, можна гідно представити себе та свою країну на міжнародному середовищі. GDZ4YOU для цього має всі необхідні ГДЗ з англійської мови.