ГДЗ: готові домашні завдання для 4 класу з української мови


ГДЗ до підручника з української мови 4 клас М.С. Вашуленко, С.Г. Дубовик 2015 рік
М.С. Вашуленко, С.Г. Дубовик
2015 рік
718861   3.98
ГДЗ до підручника з української мови 4 клас М.Д. Захарійчук, А.І. Мовчун 2015 рік
М.Д. Захарійчук, А.І. Мовчун
2015 рік
239770   3.96
ГДЗ до підручника з української мови 4 клас Л.О. Варзацька, Г.Є. Зроль 2015 рік
Л.О. Варзацька, Г.Є. Зроль, Л.М. Шильцова
2015 рік
56253   4.01
ГДЗ до підручника з української мови 4 клас Н.В. Гавриш, Т.С. Маркотенко 2015 рік
Н.В. Гавриш, Т.С. Маркотенко
2015 рік
24449   3.93
ГДЗ до підручника з української мови 4 клас М.С. Вашуленко, С.Г. Дубовик 2004 рік (частина друга)
Частина друга
М.С. Вашуленко, С.Г. Дубовик, О.І. Мельничайко
2004 рік
35668   3.98
ГДЗ до підручника з української мови 4 клас М.С. Вашуленко, С.Г. Дубовик 2004 рік (частина перша)
Частина перша
М.С. Вашуленко, С.Г. Дубовик, О.І. Мельничайко
2004 рік
35315   4.03

Знати на відмінно рідну мову допоможуть ГДЗ

Кажуть, що зрозумівши структуру граматичних конструкцій, вчити іншу мову буде легше. Універсальною зброєю у боротьбі за поліглотство є рідна мова. Підручник презентують правила, необхідні для запам’ятовування, однак не показує повну картину “фронту робіт”. Тоді на “передову” виходять готові домашні завдання з української мови 4 клас. Говоріть, слухайте, жартуйте – усе тільки покращить розмовне мовлення і піде на користь у шкільній науці. Сьогодні ГДЗ стало набагато доступнішим - більше не потрібно скупляти книги та підручники, які в майбутньому відправляться на макулатуру. Адже 21 століття - це час для електронних пристроїв, таких як смартфон та комп'ютер. Разом з цими цифровими новинками готові домашні завдання опиняються у Вас за кілька секунд, проведених на нашому порталі GDZ4YOU.

Підручники з української мови допомагають розвиватися

Якщо окинути оком історичні перипетії, то дивно, як українська мова досі збереглася у ХХІ столітті. Особливо страшним виявилося ХІХ століття: Валуєвський циркуляр, Емський указ, постійні революції в Європі. Ситуація, м’яко кажучи, не підходяща, аби думати про відродження національної самобутності. Але слово жило у серцях українців, і повільно мандрувало від серця матері до серця дитини у словах тихих вечірніх колискових. Українська мова – більше, ніж просто шкільний предмет. Це маленький шматочок епохи, що увібрав у себе сторіччя натхненної боротьби за існування. Решебник з 4 класу не лишить байдужим навіть тих, хто не замислювався про давні традиції рідної мови.

ГДЗ з української мови завжди поруч

Незвичайними історіями прийнято ділитися онлайн: твіттер, фейсбук чи інстаграм завжди під рукою у смартфонах. Так само завжди поряд і ГДЗ 4 клас з української мови. Де б ви не були чи куди б ви не їхали – все вирішиться, що зекономить час та нерви. Останні, на жаль, вже перетворилися на складно відновлюваний ресурс. Зате портативних можливостей для саморозвитку, які генерують відповіді швидше за вчителів, побільшало.

Універсальний інструмент пізнання — GDZ4YOU

На жаль чи на щастя, у природи немає якоїсь мови або безлічі діалектів. Вона спілкується знаками і підказками. Птах щастя не принесе на крилах знання чи просвітління. Їх можна здобути самостійно з поміччю ГДЗ з природознавства. Там розкажуть про природні копалини, річкові системи, різновиди ґрунтів і флору й фауну різних територій.