ГДЗ: готові домашні завдання для 8 класу з української мовиО.В. Заболотний, В.В. Заболотний
2016 рік
15699   3.86
О.П. Глазова
2016 рік
10525   3.84
А.А. Ворон, В.А. Солопенко
2008 рік
6829   3.91
О.М. Авраменко, Т.В. Борисюк, О.М. Почтаренко
2016 рік
5069   3.62
В.В. Заболотний, О.В. Заболотний
2008 рік
2771   4.67
С.Я. Єрмоленко, В.Т. Сичова
2008 рік
2344   4.25
О.П. Глазова, Ю.Б. Кузнецов
2008 рік
2262   5
В.Ф. Жовтобрюх
2010 рік
2030   4.17
А.С. Марченко
2010 рік
1774   3
Н.В. Бондаренко, А.В. Ярмолюк
2011 рік
1604   3
М.І. Пентилюк, І.В. Гайдаєнко, А.І. Ляшкевич, С.А. Омельчук
2008 рік
1170   4.5


Посібник ГДЗ з української мови – це ваш впевнений крок до успіху

Впевнені, кожен школяр усвідомлює, настільки важливим для нього є вивчення рідної мови. Адже без знання української граматики та хорошої вимови важко зробити кар’єру чи досягти будь-яких успіхів у житті. Тому українську мову треба вчити, отримані знання обов’язково вам згодяться в майбутньому. Проте навіть на такий важливий предмет, як українська мова, не завжди вистачає часу та зусиль. Готові домашні завдання з української мови для 8 класу допоможуть вам не тільки зекономити час, а й суттєво поповнять ваш багаж знань. Це так зручно, коли знаєш, де шукати правильні відповіді. Тепер будь-яке завдання вчителя ви виконаєте легко і швидко, за що отримаєте високий бал та успішно закінчите курс вивчення рідної мови у восьмому класі. Посібник з ГДЗ – це ваш впевнений крок до успіху, тому зробіть його й отримайте бажане!

Вчити рідну мову з ГДЗ – одне задоволення!

Шкільна програма у восьмому класі важка і насичена з кожного предмету. Тому школярі часто ставлять перед собою непосильні завдання – встигнути виконати всі домашні завдання, посилено вивчати улюблені предмети та знайти вільний час для розваг. Проте мало кому вдається виконати всі ці пункти, і в результаті – розчарування та роздратування. Як бути в такому випадку і як змінити ситуацію на краще? Скористатися готовими домашніми завданнями. ГДЗ для восьмого класу з української мови допоможе не тільки правильно розв’язати всі вправи, а й повторити пройдені теми та перевірити свій рівень знань. Восьмикласники швидко впораються з домашньою роботою і присвятять час розвагам та улюбленим заняттям. Тепер ви можете підготуватися до уроку з української мови самостійно і при цьому досить ефективно. З ГДЗ можливо все!

Решебники онлайн: мінімальні зусилля – максимальний результат

ГДЗ з української мови для 8 класу – це можливість швидко знайти відповіді на всі запитання. Але перш, ніж їх отримати, потрібно знати, де їх шукати. Якщо ви маєте під рукою мобільний пристрій чи комп’ютер з доступом до Інтернету – заходьте на портал GDZ4YOU та отримуйте рішення для будь-яких завдань. На нашому сайті ви зможете безкоштовно переглянути ГДЗ до всіх шкільних предметів. Сучасний електронний світ відкриває широкі можливості для кожного з нас. Тому не гайте часу та ловіть свій шанс – з готовими домашніми завданнями на GDZ4YOU!

Вивчення іноземної неможливе без досконалого володіння рідною мовою

Цілком логічно, що перш ніж вчити іноземну мову, потрібно добре знати рідну мову. Адже саме вона є основою основ. Тому домашні завдання з української мови потрібно виконувати вчасно й регулярно. А вже після опанування навчального матеріалу з рідної мови можна братися за виконання домашньої роботи з російської. З такою послідовністю ви отримаєте високий бал з обох дисциплін. А гарантом успіху стануть решебники з російської мови для 8 класу!