ГДЗ: готові домашні завдання для 1 класу з німецької мовиГДЗ до підручника з німецької мови 1 клас О.О. Паршикова, Г.М. Мельничук 2012 рік
О.О. Паршикова, Г.М. Мельничук, Л.П. Савченко
2012 рік
901   5


З ГДЗ лише найкраще

Багато хто чув або читав історію про Вавилонську вежу. Ця біблійна оповідь пояснює, чому сьогодні у світі існує величезна кількість мов. Згідно з притчею, одного разу вавилонці вирішили збудувати вежу, яка б досягнула до самого Бога. Через це він розгнівався на людей, зруйнував будівництво і відібрав у них можливість розуміти одне одного, створивши безліч мов. Правда це чи ні, але сьогодні у світі існує близько семи їх тисяч. Однією з них є німецька, вивченню якої у деяких школах приділяють одинадцять років. Прийнято вважати, що її граматична система складніша за англійську. Де ж знайти відповіді, які виникають вже на перших етапах вивчення цієї дисципліни, адже підручник досить заплутаний навіть для дорослого? Готові домашні завдання з німецької мови для 1 класу допоможуть першокласникам у всьому розібратись в режимі онлайн на нашому сайті GDZ4YOU. Ми пропонуємо рішення до вправ і задач, разом з якими потреба в допомозі дорослих зникне. Відповіді до підручника з німецької мови складені фахівцями, тому можна бути впевненими у тому, що матеріали, які ми пропонуємо, забезпечать високу успішість першокласникам!

Перші кроки будуть успішними, якщо під рукою ГДЗ

Звісно ж, перш за все, для успішного вивчення мови потрібно знати її алфавіт. Однак тут є одна особливість. Незвичність і німецької, і англійської, і французької та інших європейських мов полягає у тому, що їхня алфавітна система це латиниця, в той час як українська побудована на кирилиці. ГДЗ для 1 класу з німецької мови спростять процес осягнення цих граматичних та синтаксичних секретів. Наш ресурс пропонує відповіді до різноманітних підручників, які сьогодні є рекомендованими до використання у навчальних закладах. У тому числі, ГДЗ з німецької мови для першого класу розміщені у відповідності до різних авторів. Їх можна переглянути онлайн безплатно і без реєстрації, адже ми цінуємо час користувачів нашого порталу. Кілька кліків з комп'ютера або телефона, наші матеріали - перед Вашими очима. Відкиньте сумніви і приєднайтесь до нас: наша база готових домащніх завдань приємно вразить Вас.

Знати все допоможуть ГДЗ

І саме тому не варто забувати про вивчення інших предметів, навіть якщо школяр здібний у конкретних неточних науках. До прикладу, математика допомагає розвивати логіку, а вона потрібна у будь-якій життєвій сфері. У її вивченні ми з радістю вам допоможемо. Адже ніхто не заперечить, що сучасні навчальні плани в українських школах часто не враховують того факту, що першокласники щойно залишили садочки, і не готові до серйозного навантаження. Наші відповіді для 1 класу налічують численні ГДЗ з математики, тому рекомендуємо заручитись їхньою допомогою, аби стресу уникнули і школярі, і їх батьки!Не можеш знайти потрібне ГДЗ?


Замовити ГДЗ