Шкільні твори з української та світової літератур
Шкільні твори допоможуть школярам правильно висловлювати думки

Домашні завдання для школярів будь-якого класу передбачають не лише виконання вправ на закріплення вивченого раніше матеріалу, а й певний вид практичної діяльності, а саме написання творів. У кожного є свій погляд на життя, буденні справи, думок накопичується багато, і саме шкільні твори стають першими кроками до вмілого формування та висловлення власної позиції. Вони передбачають викладення власних переконань на цілий ряд проблем, висвітлених як у творах зі світової, так і української літератури, а поділитися своїми поглядами на фундаментальні проблеми дадуть змогу шкільні твори з української мови.

Твори як зразки майбутніх ідей та переконань

Насправді навчальний процес і учнівські будні пропонують широке розмаїття вибору тем — від неповторної краси природи і аж до аналізу людських якостей та вчинків. У навколишньому світі так багато і буденних, і дивовижних речей, що надихають — і так іноді важко підібрати слова, щоб влучно їх описати! Завдання нашого порталу GDZ4YOU — допомогти учневі опанувати це непросте мистецтво чіткого висловлення власних думок, і саме з цією метою ми пропонуємо вам готові шкільні твори. Ви можете використовувати їх як зразок для свого майбутнього матеріалу. Окрім того, висловлені у наших текстах думки можуть наштовхнути вас на формування власної нової ідеї, яку ви вже зможете вміло втілити у власному творі.

Шкільні твори на GDZ4YOU доступні безкоштовно

Скористайся нашими текстами абсолютно безкоштовно — і дуже скоро твої навички стануть більш досконалими, а оцінки — вищими. Написання творчої роботи — важливе завдання і для зовнішнього незалежного оцінювання, тож ми також пропонуємо тобі твори у форматі ЗНО, виконані з дотриманням усіх встановлених Міністерством освіти та науки України та УЦОЯО формальних критеріїв. Завдяки ним ти швидко та якісно навчишся писати правильно, тож вдасться зберегти дорогоцінні хвилини під час самого тестування, а отже, матимеш змогу отримати найвищі бали. Шкільні твори на різну тематику здатні розширити твій кругозір, надихнути на власні оригінальні роздуми, якими варто поділитися зі світом. Розкривай нові грані свого таланту з порталом GDZ4YOU!

Скорочені перекази творів збережуть дорогоцінний час

Багатьом з нас знайома ситуація, коли за досить короткий період часу треба прочитати один або й декілька немалих за обсягом творів. І це при тому, що з інших предметів теж чимало домашніх завдань. У такому випадку під рукою обов’язково мають бути стислі перекази з української та світової літератур — вони допоможуть заощадити дорогоцінний час та повторити важливі теми з інших дисциплін, аби раптово не вхопити двійку на уроці. А ще після переказів подано невеликі висновки з твору, аби важливу інформацію було ще легше засвоїти.