Готові домашні завдання (ГДЗ) для 1 класу з російської мови


А.Н. Рудяков, Т.Я. Фролова, Л.А. Миронова
2012 рік
І.Н. Лапшина, Н.Н. Зорька
2012 рікГДЗ — ознака відмінних оцінок

Мова – це не лише спосіб спілкування з іншими людьми. Це не тільки бездонне море душі чужої нації, яке хочеться пізнавати і пізнавати. Мова, насамперед, вчить толерантності й терпінню до себе та до інших. Цей предмет не тільки про відмінювання іменників та дієслів, а й про казковий світ уяви і подорожей. Готові домашні завдання з російської мови 1 клас допоможуть пережити перші невдачі і підготуватися до нових наукових злетів.

Відповіді до підручників з російської мови

Однією з мотивацій вчити іноземну мову є шанс пізнати невідомих письменників, режисерів, акторів, художників. Як вони жили, де творили, про що думали… Тільки знання їхньої мови відкриє для вас потаємні двері і всі шухляди їхніх сердець. Не бійтеся ризикувати, не бійтеся мріяти. У цьому допоможе не лише підручник. На тернистій стежці завжди підтримає решебник з 1 класу. Тому вивчення мови і творчості відомих росіян стане цікавим та насиченим процесом.

Розвиток креативності разом з ГДЗ

Буває так, що абсолютно правильних трактувань немає. Тоді починається процес творчості та накопичення ідей. У цій фазі навчання особливо продуктивне – самостійно вигадані рішення ніяк не спрощують розуміння матеріалу, а допомагають засвоїти його краще. Скромним екскурсоводом у нетрях креативу стане ГДЗ 1 клас з російської мови. Подібний підхід до навчання потрібно зробити гарною звичкою ще у початковій школі – тоді навіть найменші зрозуміють, що успіх можна генерувати самостійно.

Вивчення нових мов з GDZ4YOU

Вивчення іноземних мов може стати справжнім хобі. Мовні навички при постійній практиці ніколи не бувають зайвими: чи у навчанні знадобляться, чи у майбутній роботі, чи під час подорожей. Тож не слід відмовляти собі у задоволенні відкривати нові культури. Тим паче, що сьогодні для цього є безліч джерел у режимі онлайн. Можна знайти і ГДЗ з німецької, що допоможе опанувати одну з європейських мов.