Готові домашні завдання (ГДЗ) для 9 класу з хіміїО.В. Григорович
2010 рік
5409   4.06
П.П. Попель, Л.С. Крикля
2009 рік
3631   3.55
Н.М. Буринська, Л.П. Величко
2009 рік
3444   3.75
О.Г. Ярошенко
2009 рік
2005   3
Ю.В. Ісаєнко, С.Т. Гога
2011 рік
1787   3
Г.А. Лашевська
2009 рік
1492   4.33
О.В. Григорович
2017 рік
459   4.67
П.П. Попель, Л.С. Крикля
2017 рік
126   4


Знати хімію бездоганно з ГДЗ може кожен школяр

Ось ви і підійшли на уроках хімії до вивчення важливих тем більш детально – розчини, хімічні реакції, органічні сполуки, вуглеводи, спирти, кислоти. Окрім вправ та задач, ви будете виконувати лабораторні досліди, а за їхніми результатами – писати роботи. Проте знаходження кожної правильної відповіді з хімії вимагає чималих знань. А вони формуються у процесі щоденного вивчення та повторення уроків. Спростіть собі виконання домашніх завдань з ГДЗ для дев’ятого класу з хімії. Це ваш особистий консультант на випадки, коли поруч немає вчителя, а батькам ніколи займатися уроками.

Де знайти підказки до задач з хімії

Якщо вам складно визначати, наприклад, взаємозв’язки між речовинами та взаємоперетворення, чи виокремлювати сполуки різного походження, то загляньте в готові домашні завдання з хімії для 9 класу. Все, що ви не до кінця зрозуміли чи пропустили на уроці, пояснить решебник. Причому так просто і доступно, що ви обов’язково отримаєте за свою домашню роботу 12 балів. Не забудьте поділитися з іншими дев’ятикласниками секретами високих оцінок. Адже для когось з них дев’ятий клас стане випускним, тож оцінки з усіх предметів обов’язково мають бути гарними.

Вчити хімію онлайн – оптимальне рішення сучасних школярів

Якщо домашні завдання з хімії стали для вас навантаженням, поспішайте змінити ситуацію. Користуйтеся ГДЗ з хімії для 9 класу з задоволенням, адже це так просто! Зі свого телефону чи комп’ютера заходьте на сайт GDZ4YOU, де є відповіді на кожне завдання. Користуйтеся ними безкоштовно та без реєстрації. Оскільки нині існують декілька підручників за різними авторами, то на сайті можна знайти відповіді до потрібного підручника. Незалежно від того, де ви знаходитеся, портал доступний завжди. Єдина умова – підключення до мережі Інтернет.

Будьте вундеркіндом з решебником

Кожен предмет, який є у шкільному розкладі дев’ятикласників можна вчити з решебником з 9 класу. В тому числі й географію, яка є багатогранною та всебічно пізнавальною. Це предмет, який дозволяє дізнатися багато про весь світ – сушу, океани. З нею учні можуть за урок помандрувати з півночі на південь, побувати на різних півкулях землі. За допомогою контурних карт школярі вчаться наносити та розпізнавати різні позначення. А завдяки атласу та картам вони можуть розповісти багато цікавого про кожен материк. ГДЗ з географії для 9 класу допоможуть добре пізнати світ.