Готові домашні завдання (ГДЗ) для 4 класу з російської мови


І.Н. Лапшина, Н.Н. Зорька
2015 рік
О.І. Самонова, В.І. Статівка, Т.М. Полякова
2015 рік


Э.С. Сильнова, Н.Г. Каневська, В.Ф. Олейник
2015 рік


А.Н. Рудяков, И.Л. Челышева
2015 рік


І.Ф. Гудзик
2004 рік

Стати поліглотом з GDZ4YOU

Часто за тим, як людина розмовляє, які слова і мовленнєві конструкції використовує, можна сказати про її освіченість, вихованість та загальні риси характеру. Який красивою би у неї не був вигляд, якщо вона не вміє правильно висловлюватись, усі її зовнішні дані втрачають важливість. Людина, яка може подати свої думки різними мовами, має можливість також мислити під різними кутами зору, адже мова визначає наш тип аналізу подій. Сьогодні у школах вивчають їх вивчають чимало – українську, англійську, німецьку, французьку, російську… Відповіді для 4 класу, які розміщено на нашому сайті GDZ4YOU, можуть допомогти з кожною з них. Якщо вам пощастило вивчати останню, то й тут ми надаватимемо вам нашу підтримку. Готові домашні завдання з російської мови для 4 класу доступні на нашому ресурсі в режимі онлайн.

Чому російську мову варто вивчати з GDZ4YOU?

Російська сьогодні є офіційною шостою мовою ООН, якою користується більше сотні мільйонів людей. Її вивчають переважно в центральній та східній Україні. Якщо ви – той самий школяр-четвертокласник, який має цей предмет у шкільній програмі, то рекомендуємо вам скористатись нашими ГДЗ з російської мови для четвертого класу. Вони допоможуть не тільки перевірити правильність виконання вправ, а й закріпити отриманні знання. Пригодяться ГДЗ для 4 з російської мови і батькам четвертокласників, аби ті могли проконтролювати своїх дітей. Важливість її вивчення може обговорюватись вічно. Однак не варто забувати, що ще одна додаткова мова – це можливість відкрити для себе нечитану раніше літературу та нових цікавих людей.

У вивченні мов допомагають ГДЗ

Кілька мов вивчають, як правило, у класах із іноземною спеціалізацією. Ми пропонуємо відповіді до багатьох підручників. Якщо у вашу шкільну програму входить додаткова мовна дисципліна, то, можливо, вам пригодяться наші ГДЗ з французької мови. Принцип їхньої дії такий же, як і у випадку з російською – наші матеріали допоможуть школярам та їх батькам з легкістю пройти четвертий рік навчання і з впевненістю перейти до 5 класу – першого рівня середньої школи, який готує свої цікавинки.