Готові домашні завдання (ГДЗ) для 4 класу з Я і Україна


Л.П. Хитяєва, Н.В. Діптан
2012 рік

ГДЗ допоможуть знати все

Чим відома Волинь, чому здивує Житомир, або навіщо треба відвідати Золотоношу – про це можуть не зняти репортажів, не показати трансляцій онлайн, але обов’язково розкажуть на уроках Я і України. Підручник стане провідником до дивовижних місць Батьківщини. Короткі екскурсії у байраки, гори, долини, водоспади… Все різномаїття пролетить як у калейдоскопі. Роль ще одного провідника на себе візьме також ГДЗ 4 клас з Я і України.

Більше краси України можна знайти в готових рішеннях

Вода є символом незайманої чистоти. Україна славиться Шацькими озерами, серед яких найвідомішим є Синевир, холеричним Дніпром, якого знають за ревучими хвилями, і солоними морями, які вражають уяву своїм багатством. Як же не загубитися в усіх цих назвах і правильно назвати відповіді? У цій ситуації предмет вимагає самоконтролю.

Навчатися з ГДЗ просто

Природа заздалегідь подбала про ідеальний порядок в усьому: у розташуваннях зір у сузір’ях, в орбітах планет навколо Сонця, навіть у рухах комет та сторонах горизонту. Перевірити, наскільки подружився із глобусом або картами природних зон, традиційно визвався решебник з 4 класу. Це треба, наприклад, щоб розібратися в умовних позначеннях. Тоді у будь-якій ситуації знайти вихід з якоїсь місцевості буде не питанням, навіть якщо гугл карти по-партизанськи мовчатимуть.

Розширюємо знання про світ з іншими предметами

Комп’ютеризація усіх сфер життя вже перестала бути дивиною. Чи вчителі складають навчальні плани, або лікар робить аналізи, чи вас обслуговують у банку – без планшета вже не розібратися. Поєдналася з вищими технологіями і природа. Прикладами можуть бути альтернативні джерела енергії: вітряки та сонячні батареї. Аби створити таке чудо, довелося мати справу з комп’ютерними програмами. Тож якщо дитина мріє працювати у подібній сфері, одними готовими домашніми завданнями з Я і України 4 клас не відробитися. Як мінімум краще проштудіювати ГДЗ з інформатики.