Готові домашні завдання (ГДЗ) для 4 класу з основ здоров’я


Н.В. Діптан
2014 рік
О.В. Гнатюк
2015 рік


І.Д. Бех, Т.В. Воронцова, В.С. Пономаренко, С.В. Страшко
2015 рікГДЗ — чудовий помічник з основ здоров’я

Кожного року люди купують тисячі книг про те, як досягти успіху чи стати впевненим у собі. Та складно згадати, що такі прості речі знали ще в дитинстві. А предмет, який все доступно пояснював, називався основи здоров’я. Підручник розповідає, як припинити сварити себе, як досягнути мети чи навчитися відмовляти, якщо прохання людей перекреслюють власні плани. Все це – абсолютно безкоштовно, і без витрачених днів на безглузді тренінги.

Багато порад можна знайти саме в ГДЗ

Ще наприкінці минулого століття відомий американський письменник виступив перед випускниками Массачусетського університету із промовою, яка і досі залишається актуальною. Одна з порад була мазатися кремами для засмаги. Про те, як берегти своє тіло та душу, повідає решебник з 4 класу. Звісно, він не видаватиме відповіді одна за одною, ще й на запитання, що стосуються високих життєвих матерій. Однак цей посібник здатен покращити знання, а відтак допомогти у самовдосконаленні.

GDZ4YOU допоможе відпочити

Мистецтвом насолоджуватися життям володіють не всі, бо те вимагає постійного контролю за негативними думками. До того у житті постійно стаються погані ситуації, що призводять до депресій. Та і не до вподоби просиджувати штани над підручниками, коли хочеться погуляти з друзями, посидіти онлайн чи подивитися фільм. Але зробити швидко домашню роботу і подолати стрес допоможе ГДЗ 4 клас з основ здоров’я. Тренуючись, можна запам’ятати і правила поведінки у натовпах під час концертів чи у лісі під час пікніку, аби відпочинок став ще безпечнішим.

ГДЗ допоможуть засвоїти основи здоров’я

Однією з тез, яка має місце у підручнику, є ненависне усім прибирання. Ясно, що чистота у домі приносить лад і в душі, і в домі, але інколи ліньки її наводити. До того ж готові домашні завдання з основ здоров’я 4 клас пил не витруть і підлогу не помиють. Залишається лише зацікавити себе процесом. Наприклад, увімкнути улюблену музику. А якщо слухати пісні англійською мовою, то буде подвійна користь: і мову попрактикуєш, і оселю прибереш. А там і бажання відкрити ГДЗ з англійської з’явиться.