Готові домашні завдання (ГДЗ) для 9 класу з української мовиВ.В. Заболотний, О.В. Заболотний
2009 рік
5585   4.67
Н.В. Бондаренко, А.В. Ярмолюк
2009 рік
4983   3.64
О.П. Глазова, Ю.Б. Кузнецов
2009 рік
3491   4.2
М.І. Пентилюк, І.В. Гайдаєнко, А.І. Ляшкевич, С.А. Омельчук
2009 рік
3437   4.5
С.В. Ламанова, Н.І. Черсунова
2010 рік
1982   3.85
С.Я. Єрмоленко, В.Т. Сичова
2009 рік
1621   5
В.В. Заболотний, О.В. Заболотний
2017 рік
379   4.67
О.М. Авраменко
2017 рік
287   4.14
О.П. Глазова
2017 рік
210   3.67
В.Ф. Жовтобрюх
2009 рік
154   4.25


Володій українською мовою досконало з ГДЗ

Українську мову ви вивчаєте, починаючи з першого класу. І з кожним роком відкриваєте для себе все більше особливостей і граней рідної мови. Яка ж вона гарна і барвиста! Але для того, щоб правильно користуватися її словниковим запасом, треба вивчити чимало правил, виконати багато вправ з підручника, написати творів, переказів. Кожного разу, даючи відповіді на запитання вчителя, ви збагачуєтесь, адже поповнюєте багаж знань новими перлинами. Не зупиняйтеся на цьому шляху – беріть в помічники ГДЗ для дев’ятого класу з української мови і легко виконуйте навіть складні вправи. Спеціальний решебник завдань – це суттєва допомога кожному школяреві.

Як отримати гарну оцінку з української мови

Скільки є правил в українській мові, стільки на них є і винятків. Запам’ятати все у дев’ятому класі важко, однак можливо. Особливо, якщо користуватися методом самоперевірки знань під час виконання домашніх завдань. Якщо виникають труднощі й ви невпевнені у своїх діях – перевірте завдання з допомогою ГДЗ з української мови для 9 класу. А звіряючи, дев’ятикласник запам’ятає, у чому була помилка, і наступного разу її не допустить. Та й рейтинг оцінок за домашні й класні завдання буде підвищуватися.

ГДЗ з української мови на безкоштовному сайті

Готові домашні завдання з української мови для 9 класу тепер доступні в режимі онлайн. Це безкоштовна допомога школярам на сайті GDZ4YOU. На порталі не потрібно реєструватися та паролювати особисті кабінети. У будь-який час ви зможете зайти і знайти потрібну інформацію, не віддячуючи за це нікому. До того ж ви зможете зайти не тільки з комп’ютера, а й телефону. Зручно, чи не так? ГДЗ через Інтернет використовують також батьки, які беруть участь у виконанні дитиною домашніх завдань. Вони не тільки контролюють результати, а й допомагають успішно їх досягти.

Українська та російська мова: вивчаємо з ГДЗ

Чим більше людина знає, тим більше її ці знання прикрашають. Те ж саме стосується і кількості мов, які кожен здатен опанувати. Якщо ви вивчаєте російську мову, то вам, напевно, знадобиться позаурочна консультація у вигляді репетитора чи наставника. Є простіший варіант досягти успіхів у вивченні мови – скористатися решебниками з російської мови для 9 класу з відповідями на завдання. Користуйтеся їх допомогою і досягайте успіхів!