ГДЗ: готові домашні завдання для 8 класу з російської мови8 год обучения
Н.Ф. Баландина
2016 рік
4753   3.76
4 год обучения
Т.М. Полякова, О.І. Самонова
2016 рік
2388   4.1
Е.И. Быкова, Л.В. Давидюк, Е.Ф. Рачко
2016 рік
2253   4
4 год обучения
Н.Ф. Баландина, Е.Ю. Крюченкова
2016 рік
2053   3.38
Л.В. Давидюк, В.І. Статівка
2008 рік
1701   3.75
Н.Ф. Баландина, К.В. Дегтярёва, С.А. Лебеденко
2013 рік
1304   3
Е.П. Голобородько, Л.В. Вознюк, Н.Н. Вениг, Т.А. Кузьмич
2008 рік
1035   5
Н.А. Пашковская, Г.А. Михайловская, С.О. Распопова
2008 рік
735   5
І.Ф. Гудзик, В.А. Корсаков, О.К. Сакович
2011 рік
510   5
А.Н. Рудяков, Т.Я. Фролова
2008 рік
54   5
Т.М. Полякова, О.І. Самонова, В.В. Дяченко
2008 рік
44   5


ГДЗ з російської мови – самостійний шлях до успіху!

Кожен вчитель наголошує, що його предмет – найважливіший і найпотрібніший. Проте учні самі обирають, що їм більше до душі. Але не погодитися з думкою вчителя теж не можна, тому доводиться вчити все. Знання ще нікому не принесли шкоди, проте школярам просто не вистачає часу на те, аби встигнути все. Російська мова не є складним предметом на перший погляд, але якщо ви хочете знати цю дисципліну досконало, то у вас з’явиться дуже багато запитань. На уроці ви не зможете отримати всі відповіді, а самостійно шукати їх в бібліотеці чи Інтернеті – теж нема бажання. Найкращий вихід – скористатися ГДЗ з російської мови для 8 класу. У збірнику подано всі готові відповіді до вправ та завдань з кожної теми навчального підручника. Тому тепер школярам не потрібно переживати, що вони щось не знають чи пропустили – з ГДЗ все можна надолужити і виконати завдання будь-якої складності.

ГДЗ онлайн – це надійна підтримка для кожного школяра

Поглядаючи з висоти сьогодення на можливості для учнів десятирічної чи двадцятирічної давності, розуміємо, настільки великою є різниця. Сьогодні електронні технології відкривають все нові можливості для школярів, і однією з них є решебники. Тож чому варто звернути увагу та ГДЗ?

  • Це завжди правильно виконана домашня робота.
  • Це повторення вивченого матеріалу та вдосконалення знань з курсу російської мови у восьмому класі.
  • Це можливість перевірити свої знання та надолужити згаяне.
  • Це високий бал та успішне закінчення навчального року.
  • Це багато вільного часу для восьмикласників.

Готові домашні завдання з російської мови для 8 класу стануть справжньою знахідкою для кожного учня. Тому не зволікайте та сміливо використовуйте всі можливості сьогодення!

ГДЗ доступні онлайн, потрібен лише гаджет!

Ваш мобільний пристрій може вам допомогти виконати домашню роботу чи підготуватися до контрольної, чи навіть поглиблено вивчати улюблений предмет. Як саме? З допомогою порталу GDZ4YOU, на якому є решебники з усіх шкільних дисциплін. Тут ви зможете безкоштовно переглянути ГДЗ для восьмого класу з російської мови та успішно виконати всі завдання вчителя.

Вивчаємо іноземні мови – без проблем, скориставшись підказками порталу GDZ4YOU

Не лише одну російську мову потрібно готувати вдома, а й багато інших предметів. Особливо багато труднощів виникає під час виконання домашньої роботи з англійської мови. Але якщо ви скористаєтеся ГДЗ для восьмого класу з російської мови, а потім решебниками з англійської, у вас не тільки будуть зроблені уроки, й появиться багато вільного часу для улюблених занять. Вчитися з ГДЗ цікаво і легко – портал GDZ4YOU це гарантує!