ГДЗ: готові домашні завдання для 3 класу з української мови


ГДЗ до підручника з української мови 3 клас Н.В. Гавриш, Т.С. Маркотенко 2014 рік
Н.В. Гавриш, Т.С. Маркотенко
2014 рік
17537   4.17
ГДЗ до робочого зошита з української мови 3 клас М.С. Вашуленко, О.І. Мельничайко 2014 рік
Частина перша
М.С. Вашуленко, О.І. Мельничайко, Н.А. Васильківська
2014 рік
12145   4.26
ГДЗ до підручника з української мови 3 клас М.Д. Захарійчук, А.І. Мовчун 2013 рік
М.Д. Захарійчук, А.І. Мовчун
2013 рік
262706   3.83
ГДЗ до підручника з української мови 3 клас М.С. Вашуленко, О.І. Мельничайко 2013 рік
М.С. Вашуленко, О.І. Мельничайко, Н.А. Васильківська
2013 рік
211996   3.98
ГДЗ до підручника з української мови 3 клас О.Н. Хорошковська, Г.І. Охота 2013 рік
О.Н. Хорошковська, Г.І. Охота, Н.І. Яновицька
2013 рік
20157   4.07
ГДЗ до підручника з української мови 3 клас М.А. Білецька, М.С. Вашуленко 2002 рік (частина друга)
Частина друга
М.А. Білецька, М.С. Вашуленко
2002 рік
19558   4.23
ГДЗ до підручника з української мови 3 клас М.А. Білецька, М.С. Вашуленко 2002 рік (частина перша)
Частина перша
М.А. Білецька, М.С. Вашуленко
2002 рік
13591   4.12

Українська мова не така вже й складна, якщо поряд GDZ4YOU

Людина, яка не знає рідної мови, не може претендувати на повагу. Адже це надбання кожного народу несе в собі його пам’ять, цінності, традиції та звичаї. Вивчення української мови – це обов’язок кожного свідомого громадянина України, який шанує своїх батьків та предків. Шкільна програма привчає школярів до цього предмету ще змалечку, адже курс викладається починаючи з першого класу. Правильно підібраний підручник – це вже половина пройденого шляху до досконалого вивчення цієї дисципліни. Вступаючи на третій рік навчання, учні самостійно можуть починати використовувати готові домашні завдання з української мови для 3 класу аби проконтролювати свої знання та вміння. Сайт GDZ4YOU пропонує скористатись ними онлайн. ГДЗ покликані виконувати функції приватного вчителя, коли учень, готуючи домашнє завдання самостійно, потребує допомоги, аби скласти українську мову на 12 балів.

Користуємось ГДЗ з розумом

ГДЗ з української мови для 3 класу служать не тільки для того, аби перевірити правильність своїх відповідей. З їх допомогою можна простежити основні принципи творення граматики, визначити алгоритм виконання завдань та отримати пояснення до деяких правил. Окрім того, заручившись їхньою підтримкою, кожен третьокласник збагатить свій словниковий запас. ГДЗ для 3 класу з української мови – це корисний матеріал не тільки для школярів, а й для їх батьків, які зможуть сприяти якісному засвоєнню вивченого. Відповіді, які представлено на нашому сайті, було укладено редакцією фахівців своєї справи – вчителями та професорами. Переглянути готові домашні завдання безкоштовно і без реєстрації можна на нашому порталі з телефона або комп'ютера.

Пізнаємо світ з GDZ4YOU

Сучасна українська школа дає можливість дітям вивчати чимало дисциплін. Наші відповіді для 3 класу можуть знадобитись їм у будь-який момент. Такі предмети, як людина і світ, основи здоров’я та природознавство знайомлять школярів із середовищем, яке їх оточує. Часом виконання завдань, які поставлено у згаданих вище дисциплінах, потребують додаткового джерела допомоги. Якщо вам знадобляться ГДЗ з природознавства, то знайти їх можна на нашому сайті. Для того, аби скористатись готовими домашніми завданнями, не потрібно витрачати кошти чи проходити реєстрацію.