ГДЗ: готові домашні завдання для 5 класу з історії


ГДЗ до підручника з історії 5 клас В.С. Власов 2013 рік
В.С. Власов
2013 рік
34153   3.88
ГДЗ до підручника з історії 5 клас О.І. Пометун, П.В. Мороз 2013 рік
О.І. Пометун, П.В. Мороз, Ю.Б. Малієнко
2013 рік
21855   4.04
ГДЗ до робочого зошита з історії 5 клас В.С. Власов 2013 рік
В.С. Власов
2013 рік
10266   4
ГДЗ до робочого зошита з історії 5 клас О.І. Пометун, О.В. Галєгова 2013 рік
О.І. Пометун, О.В. Галєгова
2013 рік
7392   3.94

ГДЗ відкриває двері в історичне минуле

«Без минулого немає майбутнього» - кому не відома ця правдива українська приказка? Вона часто лунає на шкільних урочистостях, міських та сільських концертах і просто на уроках історії. Проте аби зрозуміти її глибокий сенс, проникнутись цими словами, необхідно розбиратися у тому ж минулому. Воно – описане в підручниках і посібниках, проаналізоване і опрацьоване, тому п’ятикласникам залишається тільки проявити бажання осягнути ці знання і застосувати їх для майбутнього. Адже останнє – хитке і невизначене, але знаючи досвід минулих поколінь можна зробити певні прогнози і бути підготованим до будь-яких політичних та історичних коливань. Допоможуть у цьому готові домашні завдання з історія для 5 класу. Вони не просто дадуть уявлення про те, як жили наші прадіди та прабабусі. Решебник з 5 класу намалює яскраву картину в голові школяра, і це дозволить подолати труднощі цього предмету вдвічі швидше. Відповіді до всіх типів завдань і вправ покажуть приклад того, як потрібно вчитись і що варто знати.

Поринаємо у світ лицарів і принцес разом з рішеннями

Головне завдання школи – це не примусити п’ятикласника запам’ятовувати великі обсяги інформації, хоча може здатись, що саме таку ціль вона перед собою ставить, зважаючи на кількість тем у навчальній програмі. Що поробиш – історія України велична і давня. Тільки уявіть собі: школярі майбутнього будуть вчити вдвічі, втричі більше матеріалу! Поки сучасним школярам такі складнощі не загрожують, особливо коли серед підручників лежить ГДЗ з історії для 5 класу. Воно дозволяє перевірити свої знання, добитись правильної відповіді, уникнути труднощі і вивести учня на пряму під назвою «12 балів». Готові домашні завдання з історії для 5 класу залишать у головах школярів тільки приємні та захоплюючі спогади про шкільну парту.

GDZ4YOU знає все про давніх людей

Подорож по історії тільки починається, і решебник з 5 класу – надійний гід по ній. Якби давні люди знали, що опис їхнього життя може опинитись на Вашому телефоні, планшеті чи комп’ютері, як би вони відреагували? Мабуть, так само радісно, як і п’ятикласники, які дізнаються, що всі матеріали порталу GDZ4YOU, серед яких і ГДЗ з історії для 5 класу, доступні безкоштовно і без реєстрації. Їх можна знайти в режимі онлайн: один клік, і давні люди вже на сторінках Вашої електронної книги!

Історія, яка тісно переплітається з літературою

Ніякі предмети між собою так тісно не пов’язані, як історія і література. Адже друга розповідає в описовому стилі про першу, а перша описує другу. І якщо разом з ГДЗ для п’ятого класу з історії Ви вже познайомились, то саме час відкрити для себе ГДЗ з української літератури. Ці два посібники з рішеннями відкриють перед Вами нові горизонти, розширять Ваш світогляд і неодмінно поповнять знання!