ГДЗ: готові домашні завдання для 10 класу з російської мови


ГДЗ до підручника з російської мови 10 клас Н.Ф. Баландина, К.В. Дегтярёва 2018 рік
Рівень стандарту
Н.Ф. Баландина, К.В. Дегтярёва
2018 рік
4746   4.17
ГДЗ до підручника з російської мови 10 клас А.Н. Рудяков, Т.Я. Фролова 2010 рік
А.Н. Рудяков, Т.Я. Фролова, Е.И. Быкова
2010 рік
16249   3.99
ГДЗ до підручника з російської мови 10 клас Г.А. Михайловская, В.А. Корсаков 2010 рік
Г.А. Михайловская, В.А. Корсаков
2010 рік
12383   4.16
ГДЗ до підручника з російської мови 10 клас Т.М. Полякова, О.І. Самонова 2010 рік
Т.М. Полякова, О.І. Самонова
2010 рік
9174   3.96
ГДЗ до підручника з російської мови 10 клас Н.Ф. Баландина, К.В. Дегтярёва 2010 рік
Н.Ф. Баландина, К.В. Дегтярёва
2010 рік
6882   4
ГДЗ до підручника з російської мови 10 клас Н.А. Пашковская, Г.А. Михайловская 2008 рік
Н.А. Пашковская, Г.А. Михайловская, С.О. Распопова
2008 рік
10155   4.12

Час позбавитися помилок та говорити російською мовою правильно

Вивчати російську необхідно, щоб розуміти не лише жителів Росії, а й таких країн, як Білорусь, Казахстан та багато інших. Також російською мовою написано багато перлин світової літератури. Нею писали Достоєвський, Толстой, Пушкін та інші письменники, яких читають та перечитують люди з усіх куточків планети. Щоб долучитися до цієї культурної спадщини, треба оволодіти російською мовою. Здається, що це зовсім легке завдання. Адже вона схожа на українську та є достатньо розповсюдженою в нашій країні. Але насправді знайти відповіді до багатьох запитань, які виникають у ході її вивчення не надто просто. Навіть у підручнику немає всієї необхідної інформації. У такому випадку найкраще звернутися до готових домашніх завдань із російської мови для 10 класу.

Відмінна оцінка з російської мови стане саме тим балом, який суттєво поліпшить вашу успішність

У десятому класі кожна оцінка має вирішальне значення, тому не можна допустити, щоб у табель потрапив низький бал. Адже зараз кожний учень має шанс покращити своє навчання, щоб через рік це гарно відбилося на загальному балі атестата. Але не всі в десятому класі готові витрачати свої сили та час на предмети, які не є екзаменаційними. Мовляв, це останній рік, коли можна хоч трохи розслабитися, бо в одинадцятому класі навряд чи знайдеться вільна хвилинка навіть у вихідний день. Та цей підхід не є виправданим. Оскільки гарні оцінки ще нікому не завадили, а із ГДЗ з російської мови для 10 класу отримати їх зовсім просто. Напевне, ви зараз подумали, що ми пропонуємо вам списувати домашню роботу. Але робити цього не потрібно. Найкраще виконати вправи самостійно, навіть якщо виникають якісь труднощі або сумніви. Наступним кроком має бути самоперевірка. Для цього відкрийте потрібний розділ ГДЗ та порівняйте запропоноване рішення з власним. Якщо ви допустили помилки, то проаналізуйте, яка тема залишилася для вас не зрозумілою, та знову зверніть на неї увагу. Це дозволить виправити свої помилки, набути нових знань та отримати відмінну оцінку, не проводячи весь вільний час за купою книжок та конспектів.

Користування решебниками з 10 класу онлайн є найзручнішим способом підвищити свої бали з російської мови

GDZ4YOU пропонує вам необмежений онлайн доступ до всіх навчальних матеріалів, що знаходяться на сайті. Для того, щоб безкоштовно відкрити будь-який решебник, просто зайдіть зі свого улюбленого гаджета на наш портал та переглядайте будь-яку веб-сторінку. Це значно зручніше, ніж завантажувати файли чи чекати, поки їх надішлють на вашу електронну адресу.

Чим більше мов знаєте, тим більше можливостей маєте в своєму житті

Знання іноземної мови, а саме англійської, відкриває для вас увесь світ. Воно дарує ключ до різних культур та цивілізацій, дарує нові шляхи для подорожей. Також ті, хто володіють англійською мовою, отримують вищу заробітну плату. То ж вивчайте цю гарну мову разом із ГДЗ для десятого класу з англійської мови.