ГДЗ: готові домашні завдання для 4 класу з Я у світі


ГДЗ до робочого зошита з Я у світі 4 клас О.В. Тагліна, Г.Ж. Іванова 2015 рік
О.В. Тагліна, Г.Ж. Іванова
2015 рік
38957   4.05
ГДЗ до робочого зошита з Я у світі 4 клас Н.М. Бібік, Г.П. Бондарчук 2015 рік
Н.М. Бібік, Г.П. Бондарчук
2015 рік
25317   4.13
ГДЗ до підручника з Я у світі 4 клас О.В. Тагліна, Г.Ж. Іванова 2015 рік
О.В. Тагліна, Г.Ж. Іванова
2015 рік
15364   3.92

Я у світі з GDZ4YOU

Шляхом експериментів було доведено, що людина, яка не живе і виховується в суспільстві від народження до трьох років, потім не може соціалізуватись і виконувати багато звичних для нас завдань. Вона не матиме змоги навіть спілкуватись з іншими нарівні. Саме тому надзвичайно важливо навчитись взаємодіяти з навколишнім світом і соціумом. Предмет «Я у світі» - це та шкільна дисципліна, яка покликана навчити школярів мистецтву налагодження зв’язку між індивідом та іншими людьми. У цьому випадку справді важливо, за яким підручником вона вивчається. У будь-якому випадку, сайт GDZ4YOU вже готовий представити готові домашні завдання з предмету «Я у світі» для 4 класу в режимі онлайн. ГДЗ доступні на нашому сайті GDZ4YOU в будь-який час дня і ночі: скористатись ними можна за допомогою телефона або комп'ютера. Ми розповімо, чим корисні готові домашні завдання і як краще використовувати відповіді, аби засвоїти предмет.

ГДЗ сприяють самоконтролю

ГДЗ з предмету «Я у світі» для четвертого класу покликані виконувати кілька функцій. По-перше, це додаткове джерело інформації, використавши яке можна збільшити свій багаж знань. По-друге, це інструмент самоконтролю – ГДЗ для 4 класу з предмету «Я у світі» допомагають перевірити, на скільки відсотків самостійно виконані завдання є вірними. По-третє, це помічник для батьків, скориставшись нашими матеріалами, можуть наштовхнути своїх дітей на правильні думки. Та це - ще далеко не всі переваги, які надає використанні готових домашніх завдань. Решебник з предмету "Я у світі" привчає школярів до самостійності і відповідальності, адже тепер перед ними стоїть нове завдання: вирішити своє домашнє завдання без допомоги дорослих. Відповіді не тільки дадуть змогу зробити його самостійно, а й виконати поставлені задачі на 12 балів!

Всі дороги ведуть на GDZ4YOU

Випускники початкової школи повинні орієнтуватись в загальній класифікації світу, якщо бажають успішно почати вивчення географії та історії у наступних класах. Розібратись у них можна, якщо приділити достатньо уваги вивченню предметів, які пропонує школярам четвертий клас. Сайт GDZ4YOU всебічно намагатиметься їм допомогти. Ресурс пропонує відповіді для 4 класу! Дисципліна, яка тісно пов’язана з предметом «Я у світі» – це «Я і Україна». Перша дасть учневі знання про уклад світу, а друга – конкретно про нашу державу. Якщо четвертокласникам знадобиться підтримка, то їм варто знати, що наш веб-сайт уже розмістив ГДЗ з Я і Україна.