ГДЗ: готові домашні завдання для 11 класу з української літератури


ГДЗ до тест-контролю з української літератури 11 клас А.С. Марченко 2010 рік
А.С. Марченко
2010 рік
16095   4.04

Сучасна українська література в одинадцятому класі: вивчаємо з решебником

Ну ось на уроках української літератури ви підійшли до першої половини ХХ століття. А це легендарні Володимир Сосюра, Микола Хвильовий, Юрій Яновський, Валер’ян Підмогильний, Олександр Довженко та інші. Другий семестр – відповідно творчі діячі ІІ половини ХХ століття – Василь Симоненко, Дмитро Павличко, Ліна Костенко, Іван Драч. Поезії, що пронизують душу, проза, що захоплює – усе міститься в підручнику-хрестоматії. Звісно, всі твори там вмістити неможливо, тому потрібно користуватися додатковою літературою. Прочитати кожен твір повністю – обов’язково, адже потім доведеться писати різні самостійні та контрольні роботи з вказаних тем, давати відповіді на запитання вчителя. А ще радимо скористатися ГДЗ для одинадцятого класу з української літератури, щоб полегшити процес навчання.

Вивчаємо українську літературу сучасними методами разом із ГДЗ

Які найпоширеніші завдання з української літератури вам може запропонувати на уроці вчитель одинадцятикласникам:

  • скласти твір на вказану тему на домашнє завдання;
  • охарактеризувати героїв роману чи повісті;
  • відповісти на тестові запитання, які є непростими в одинадцятому класі.

Окремі з них можуть викликати в учнів складнощі при самостійному виконанні. Тому добре, коли під рукою опиняються ГДЗ з української літератури для 11 класу. Ви зможете скористатися порадою чи підказкою, в результаті чого обов’язково отримаєте гарну оцінку.

Готові домашні завдання з української літератури для 11 класу онлайн

Навіть з допомогою звичайного мобільного телефону ви легко зайдете на сайт GDZ4YOU у будь-який час. Не шукайте онлайн посібники, за користування якими треба платити. Цей портал – безкоштовний, навіть не потрібно реєструватися. Відкривайте ГДЗ у школі, вдома та успішно справляйтеся з завданнями навіть найскладніших рівнів. Решебник допоможе вам зрозуміти суть творів, визначити провідну думку, ближче познайомитися з героями та висловити на основі цього своє особисте враження.

Готуємося до уроків з ГДЗ

Важливим етапом в шкільному навчанні є знання історії. Учні посилено готуються до цього предмету, бо він формує свідомість майбутнього громадянина. Щоб не повертатися до підручників та посібників усіх пройдених шкільних років, користуйтеся ГДЗ з історії для 11 класу. Тут зібрані відповіді на найпоширеніші запитання.