ГДЗ: готові домашні завдання для 3 класу з російської мовиГДЗ до підручника з російської мови 3 клас О.І. Самонова, В.І. Статівка 2014 рік
О.І. Самонова, В.І. Статівка, Т.М. Полякова
2014 рік
24796   3.84
ГДЗ до підручника з російської мови 3 клас Э.С. Сильнова, Н.Г. Каневська 2014 рік
Э.С. Сильнова, Н.Г. Каневська, В.Ф. Олейник
2014 рік
16150   3.74
ГДЗ до підручника з російської мови 3 клас І.Н. Лапшина, Н.Н. Зорька 2013 рік
І.Н. Лапшина, Н.Н. Зорька
2013 рік
20267   4.06
ГДЗ до підручника з російської мови 3 клас А.Н. Рудяков, И.Л. Челышева 2013 рік
А.Н. Рудяков, И.Л. Челышева
2013 рік
13045   4


ГДЗ знають відповіді на всі твої запитання

Якою би професією не займалась людина, надзвичайно високо буде цінитись її вміння знайти спільну мову з іншими колегами. Це стосується не тільки грамотності мовлення, а й вміння підібрати якнайширший ряд синонімів і вибрати слово, яке підходить найкраще для опису поставленої цілі; талант викладати свої думки чітко та конкретно, аби відразу дати співрозмовнику зрозуміти свої наміри; знання того, як знайти індивідуальний підхід до кожного через усний діалог. Кажуть, що перше враження про людину складає її зовнішність. Тоді наступний критерій оцінки – те, як людина говорить. Сьогодні українські школи пропонують вивчати чимало мов, серед яких і російська. З одного боку, вона схожа на нашу, оскільки вони походять з однієї гілки, а з іншого – це складна граматична система. Розібратись у всьому допоможуть готові домашні завдання з російської мови для 3 класу. Решебник є результатом праці фахівців своєї справи, тому батьки і школярі можуть бути впевнені у тому, що разом з відповідями успішність у школі буде високою.

Підручники для 3 класу допоможуть розширити кругозір

Останнім часом чимало суперечок точиться про те, чи варто вивчати російську. Звичайно, це вибір кожного, але варто відзначити, що чим більше мов знає людина, тим більше у неї шансів дізнатися найновішу та найцікавішу інформацію, отримати можливість розширювати свій кругозір завдяки матеріалам, які написані іноземною. ГДЗ з російської мови для третього класу допоможуть розвинути поліглотні здібності школярів та відкрити їм двері у світ літератури, музики та кіно. Усі матеріали з відповідями доступні на сайті GDZ4YOU в режимі онлайн. Неважливо, яким підручником ви користуєтесь, вивчаючи російську мову. Ми знаходимо всіх можливих авторів і розміщуємо їх роботи для вас. ГДЗ для 3 класу з російської мови також представлені в багатому асортименті. Переглядати готові домашні завдання можна онлайн у будь-який час, використовуючи улюблений електронний носій - телефон, планшет або комп'ютер.

Відкриваємо нові грані при вивченні шкільних предметів

Сучасні навчальні плани пропонують одразу кілька мов для вивчення. Наші відповіді для 3 класу – це широкий вибір ГДЗ з української, англійської, французької та інших мов. Особливу увагу хочемо приділити одній із них. ГДЗ з німецької мови допоможуть школярам розібратись у граматиці, синтаксисі та фонетиці. Рішення відкриють школярам двері у світ, дадуть змогу обминути складнощі у вивченні нової дисципліни і зроблять навчальний процес цікавим і захоплюючим. Скориставшись ГДЗ, ви зменшите кількість часу, витраченого на вивчення, але збільшите свої знання в рази!