Готові домашні завдання (ГДЗ) для 3 класу з російської мови


І.Н. Лапшина, Н.Н. Зорька
2013 рік
О.І. Самонова, В.І. Статівка, Т.М. Полякова
2014 рік


Э.С. Сильнова, Н.Г. Каневська, В.Ф. Олейник
2014 рік


А.Н. Рудяков, И.Л. Челышева
2013 рікГДЗ знають відповіді на всі твої запитання

Якою би професією не займалась людина, надзвичайно високо буде цінитись її вміння знайти спільну мову з іншими колегами. Це стосується не тільки грамотності мовлення, а й вміння підібрати якнайширший ряд синонімів і вибрати слово, яке підходить найкраще для опису поставленої цілі; талант викладати свої думки чітко та конкретно, аби відразу дати співрозмовнику зрозуміти свої наміри; знання того, як знайти індивідуальний підхід до кожного через усний діалог. Кажуть, що перше враження про людину складає її зовнішність. Тоді наступний критерій оцінки – те, як людина говорить. Сьогодні українські школи пропонують вивчати чимало мов, серед яких і російська. З одного боку, вона схожа на нашу, оскільки вони походять з однієї гілки, а з іншого – це складна граматична система. Розібратись у всьому допоможуть готові домашні завдання з російської мови для 3 класу.

Підручники для 3 класу допоможуть розширити кругозір

Останнім часом чимало суперечок точиться про те, чи варто вивчати російську. Звичайно, це вибір кожного, але варто відзначити, що чим більше мов знає людина, тим більше у неї шансів дізнатися найновішу та найцікавішу інформацію, отримати можливість розширювати свій кругозір завдяки матеріалам, які написані іноземною. ГДЗ з російської мови для третього класу допоможуть розвинути поліглотні здібності школярів та відкрити їм двері у світ літератури, музики та кіно. Усі матеріали з відповідями доступні на сайті GDZ4YOU в режимі онлайн. Неважливо, яким підручником ви користуєтесь, вивчаючи російську мову. Ми знаходимо всіх можливих авторів і розміщуємо їх роботи для вас. ГДЗ для 3 класу з російської мови також представлені в багатому асортименті.

Відкриваємо нові грані при вивченні шкільних предметів

Сучасні навчальні плани пропонують одразу кілька мов для вивчення. Наші відповіді для 3 класу – це широкий вибір ГДЗ з української, англійської, французької та інших мов. Особливу увагу хочемо приділити одній із них. ГДЗ з німецької мови допоможуть школярам розібратись у граматиці, синтаксисі та фонетиці. Скориставшись ними, ви зменшите кількість часу, витраченого на вивчення, але збільшите свої знання в рази!