ГДЗ: готові домашні завдання для 9 класу з російської мовиА.Н. Рудяков, Т.Я. Фролова
2009 рік
3701   4.11
Г.А. Михайловская
2009 рік
3167   3.67
Т.М. Полякова, О.І. Самонова, А.Н. Приймак
2011 рік
1774   3.67
Н.А. Пашковская, Г.А. Михайловская, С.О. Распопова
2006 рік
1469   3
І.Ф. Гудзик, В.А. Корсаков, О.К. Сакович
2009 рік
569   5
9 рік навчання
Н.Ф. Баландина
2017 рік
319   5
5 рік навчання
О.І. Самонова, А.Н. Приймак, І.В. Гайдаєнко
2017 рік
203   4.5
Н.Ф. Баландина, К.В. Дегтярёва, С.А. Лебеденко
2012 рік
64   5


Російська мова стане легшою, якщо застосувати ГДЗ

Школярам, які вивчають українську та російську мови, з одного боку легше, бо вони споріднені між собою. А з іншого, у російської мови свої фонетичні відмінності та особлива граматика. І навіть той факт, що російська мова оточує нас всюди, не спростовує труднощів, що виникають у ході вивчення. У підручнику містяться десятки правил і винятків, безліч завдань, які потрібно виконати в школі та вдома. А часу не завжди вистачає, та й сили також. Як встигнути все – запитує себе чи не кожен школяр. А відповідь проста – рекомендуємо познайомитися з ГДЗ для дев’ятого класу з російської мови. Комплексний збірник відповідей на усі завдання допоможе вам швидко опанувати кожну тему.

Як вирішити складні вправи з російської мови

Якщо у вас у дев’ятому класі виникають труднощі при:

  • написанні творів вдома;
  • опрацюванні переказів;
  • вирішенні вправ;
  • застосуванні правил на практичних завданнях на уроці,

то вам зможе допомогти решебник. Отримайте за домашнє завдання гарну оцінку і витрачайте на уроки мінімум часу. Сучасні дев’ятикласники обирають сучасні методи підготовки до уроків. Готові домашні завдання з російської мови для 9 класу – один із них.

Готуємо уроки за допомогою сайту

Якщо раніше потрібно було перечитувати низку посібників, щоб виконати домашнє завдання, то тепер усі відповіді містяться на сайті GDZ4YOU. Це сучасний збірник ГДЗ з російської мови для 9 класу. Маючи під рукою будь-який цифровий пристрій легко знаходьте потрібні відповіді на порталі. Онлайн користування змістом сайту – безкоштовне, а кількість відвідувань у день – необмежена. Користуйтеся самі та порадьте однокласникам, і успішність вашого класу швидко покращиться. А уроки з російської мови стануть цікавими та захоплюючими.

З решебником ви вивчите будь-яку мову

Опановуйте легко також англійську мову – мову міжнародного спілкування у сучасному світі. Її вводять в навчальну програму з першого класу і в дев’ятому учні вже володіють необхідною когортою знань. Але завдання з кожним роком складнішають і їх кількість зростає. Для того, щоб отримувати гарні оцінки та похвалитися високими знаннями школярі можуть звернутися до решебників з англійської мови для 9 класу. Йдіть на крок вперед і будьте готові вирішувати завдання будь-якої складності.