ГДЗ: готові домашні завдання для 7 класу з української літератури


ГДЗ до тест-контролю з української літератури 7 клас А.С. Марченко, О.В. Сасіна 2011 рік
А.С. Марченко, О.В. Сасіна, В.В. Уліщенко
2011 рік
17913   3.59
ГДЗ до комплексного зошита для контролю знань з української літератури 7 клас В.В. Паращич 2009 рік
В.В. Паращич
2009 рік
23364   4.03

Українська література з решебником відкриє вам чимало цікавого

Українська література – це можливість для учнів вкотре познайомитися з творчістю Тараса Шевченка, Андрія Малишка, Івана Франка, Михайла Стельмаха, Ліни Костенко та інших відомих постатей, яких включили до підручника. Які чудові миті прочитання поезій та прози вас очікують! Ви отримаєте багато відповідей на запитання душі і серця. А скільки захоплення і гордості у вас будуть викликати драматичні життєві історії кожного літературного митця. Завдяки їм ви дізнаєтеся, якою дорогою ціною люди платили за право називатися українцями, розмовляти своєю мовою і друкувати українські твори. На уроках ви будете виконувати багато завдань, частину – вдома. І для того, щоб завжди отримувати гарні оцінки, користуйтесь ГДЗ для сьомого класу з української літератури.

Як виконати домашнє завдання з української літератури на відмінно

Можливо, у семикласників виникатимуть труднощі під час виконання домашніх завдань – аналізу творів чи вивчення їх напам’ять. Якщо в другому випадку учень мусить покладатися тільки на себе, то в першому йому на допомогу прийдуть готові домашні завдання з української літератури для 7 класу. Твори, в яких слід розкрити своє бачення щодо героїв чи аналізувати їхні дії, будуть логічними та змістовними. Тим паче, що у сьомому класі, окрім підручників, учні використовують й інші навчальні посібники.

Де знайти відповіді на запитання з української літератури

ГДЗ з української літератури для 7 класу тепер можна знайти на сайті GDZ4YOU. Чим відрізняється цей портал від аналогічних сайтів? По-перше, вхід – безкоштовний. По-друге – необтяжений реєстраціями. По-третє, вхід можна здійснити з кожного сучасного мобільного та комп’ютерного пристроїв. У збірнику відповідей ви знайдете розв’язки до всіх завдань за підручниками різних авторів.

Класики і сучасні автори літератури у 7 класі

Ще одним джерелом знань для семикласників про класиків, але вже більшого масштабу стане світова література. Європейські генії слова, поети Близького Сходу, американські прозаїки… Приготуйтеся, бо подорож буде насиченою і цікавою. А для того, щоб на кожному уроці літератури учні отримували 12 балів, створені ГДЗ зі світової літератури. І кожен школяр зможе справитися з завданнями вчителями без допомоги репетиторів та батьків.