Готові домашні завдання (ГДЗ) для 4 класу з англійської мови


О.Д. Карп’юк
2015 рік
А.М. Несвіт
2015 рік


О.Д. Карп’юк
2015 рік


О.Д. Карп’юк, О.Я. Косован
2015 рік


О.Д. Карп’юк
2004 рік
О.Я. Косован
2015 рік
М.Є. Ростоцька, О.Д. Карп’юк
2015 рік
О.Д. Карп’юк
2010 рік
О.М. Павліченко
2015 рік
О.Д. Карп’юк
2011 рік

Поїхати до Британії без акценту

ГДЗ 4 клас з англійської мови – книжковий варіант Супермена. І таке порівняння не є гіперболізованим. Сьогодні не володіти англійською мовою означає бути відрізаним від світу. Це мова порозуміння для мільйонів людей. Це вже не просто шкільний предмет, а реальна необхідність. До того ж іноземна мова – це спосіб пізнати іншу культуру. Нехай немає коштів для подорожей, але знайдеться терпіння для спостережень. Які крилаті вирази найчастіше використовують англійці? Про що співають їхні виконавці? Які новини транслюють на їхніх каналах? Відповісти на усі ці запитання можна з легкістю, якщо відчувати мову.

Навчання без шалених капіталовкладень з онлайн рішеннями

Попри поширену думку, вивчення англійської не вимагає занадто великих витрат. Всю інформацію нині отримують у всесвітній павутині, перебуваючи онлайн. Треба лише знати, що і де шукати. Відповіді на усі запитання знаходяться швидше, якщо і сама тема надихає школяра. Тоді магічним чином з’являються сили та бажання вчитися не лише до дзвоника з уроку. Нехай малюки відчують себе Шерлоками у пошуках нетривіальних рішень мовних проблем. А решебник з 4 класу перетвориться на лікаря Ватсона, що даватиме поради під час детективних розслідувань.

Користуватися ГДЗ просто

Мовна гра теж має свої правила. Кожна іноземна має свої принципи, за якими будуються речення і вживаються слова. Якщо оволодіти нормами, то мову буде зрозуміти легше. Готові домашні завдання з англійської мови 4 клас слугуватимуть прикладом типового використання словосполучень. Тож підручник вже не викликатиме головний біль.

Знати більше мов допоможе GDZ4YOU

Знати лише англійську, навіть і досконало, то замало. Як мінімум варто володіти ще однією іноземною. Але цілком справедливе твердження, що без знань рідної мови далеко не просунешся. Тож для тих, хто захоче покращити солов’їну знадобиться ГДЗ з української мови.