Готові домашні завдання (ГДЗ) для 4 класу з інформатики


Г.В. Ломаковська, Г.О. Проценко, Й.Я. Рівкінд
2015 рік
М.М. Корнієнко, С.М. Крамаровська, І.Т. Зарецька
2015 рік


Г.В. Ломаковська, Г.О. Проценко, Й.Я. Рівкінд
2015 рік


О.В. Коршунова
2015 рікGDZ4YOU користуються лише найкращі

Ще десять років тому не можна було уявити, що перебуваючи онлайн можна буде пограбувати величезні банки, врятувати життя або підтримувати зв’язок на відстані. І все це не виходячи з дому. Комп’ютери зі швидкістю гепарда проникли у повсякденне життя: робота, навчання у школі чи університеті, покупки у магазинах, подорожі поїздом. Ми прокидаємося і засинаємо під звуки процесора. Тож інформатика є важливим предметом для розуміння сучасних світових тенденцій. Інформація та навіть ринок праці уже перейшли у віртуальну площину. Тому готувати до майбутнього потрібно вже з дитячого віку.

Школярі дружать із технікою, а техніка — з GDZ4YOU

Як показує практика, підростаюче покоління розбирається у техніці швидше, ніж починає говорити. Нинішні школярі уже не задовольняються вивченням простих операцій із текстом чи файлами. На щастя, у підручнику можна знайти і складніші завдання, що стануть попередниками мов програмування. А решебник з 4 класу не дасть розчаруватися від перших невдач.

З ГДЗ завжди в безпеці

Враховуючи надзвичайну активність різних людей у соцмережах та поза ними, дуже легко натрапити на злодіїв чи шахраїв. Сучасні технології небезпечні, коли не знаєш, що на тебе чатує. Як діяти, коли незнайомець пише непристойні речі? Відповідь можна знайти у матеріалах на тему безпеки дітей в інтернеті. Небезпечними можуть бути і різні віруси. Але в усіх сенсах готові домашні завдання з інформатики 4 класу не несуть загрози: і для вашого комп’ютера чи планшета, і для школярів.

У засвоєнні різних наук допоможуть ГДЗ

Недаремно математику називають царицею усіх наук. В інформатиці, в першу чергу, все підкоряється математичним законам і чітким послідовностям. Це можна прослідкувати і у поясненнях ГДЗ 4 класу з інформатики. Тож не варто пропускати ці уроки в школі з самого початку. Для кращого розуміння краще скористатися ще й ГДЗ з математики.