ГДЗ: готові домашні завдання для 10 класу з української літератури


ГДЗ до тест-контролю з української літератури 10 клас Н.І. Черсунова 2011 рік
Н.І. Черсунова
2011 рік
19629   4.07

Відкрийте для себе спадщину української літератури з нового боку, вивчаючи її з решебниками для 10 класу

Українська література поставила культуру України в один ряд зі світової спадщиною видатних творів мистецтва. Адже прізвища Тараса Шевченка чи Івана Франка відомі далеко за межами нашої країни. Про них чули в Америці, Канаді, Британії… Важко не визнати довершеність українських літературних шедеврів. Вашим завданням є знати та вивчати їх, адже вони є частиною нашої культури, вітчизняного мистецтва та багатої української історії. Вони дають змогу дізнатися більше про минуле українців, їх світогляд, почуття та думки. Але опанувати численні жанри, течії та напрямки є досить складною задачею. Іноді буває важко точно визначити, який твір належить до тієї чи іншої віхи розвитку української літератури. Багато інформації подано у вашому підручнику, але вона все одно не є повною та всеохоплюючою. Та не слід засмучуватися, адже рішення є завжди. Просто скористайтеся додатковими джерелами, які завжди підкажуть потрібну відповідь.

Як легко вивчити теорію української літератури, біографії письменників та зміст творів, щоб скласти ЗНО на 200 балів

Десятикласників більше не влаштовує навчатися на 12 балів із української літератури. Тепер у їхньому житті почався період, коли кожний учень прагне отримати омріяні 200 балів, коли через рік буде складати зовнішнє незалежне оцінювання з цього предмету. Насправді цю мрію дуже легко здійснити. Вам допоможуть ГДЗ для десятого класу з української літератури. Із ними легко виконати домашню роботу або написати чудовий твір за кілька хвилин. Їх використання подарує вам змогу ще раз повторити потрібний матеріал та виявити свої слабкі місця, щоб ще краще працювати над собою. Також так ви зможете розвивати в собі навички самостійного опрацювання тем, самоконтролю та самоперевірки. Це точно знадобиться вам під час навчання у вищому навчальному закладі, адже саме ваша дисципліна та систематичний підхід до вивчення предметів допоможе вам досягати найкращих результатів серед своїх одногрупників. Вашу старанність відразу помітять викладачі та нагородять ваш ентузіазм відмінними оцінками. То ж подбайте про своє майбутнє вже зараз та зробіть необхідний крок йому назустріч.

Використовуйте свій час онлайн із користю на GDZ4YOU

Якщо ви маєте вільну хвилинку, щоб зайти до Інтернету, то чому б заразом не перевірити своє домашнє завдання з української літератури? На нашому сайті це можна зробити безкоштовно. Просто відкрийте зі свого смартфона чи планшета електронні ГДЗ з української літератури для 10 класу та приділіть увагу поліпшенню своєї успішності.

Отримайте змогу порівняти реальні історичні події із їх описом у літературних творах

Історичні події покладено в основу багатьох творів літератури. Але все ж є різниця між реальними подіями та їх баченням певним автором. Щоб краще дослідити історичну реальність, скористайтеся готовими домашніми завданнями з історії, що теж є на нашому порталі.