Готові домашні завдання (ГДЗ) для 10 класу з фізикиАкадемічний рівень
В.Г. Бар’яхтар, Ф.Я. Божинова
2010 рік
46889   3.86
Рівень стандарту
В.Д. Сиротюк, В.І. Баштовий
2010 рік
20796   4.08
Академічний рівень
Ф.Я. Божинова, С.В. Каплун, О.О. Кірюхіна
2011 рік
19341   3.81
Рівень стандарту
Є.В. Коршак, О.І. Ляшенко, В.Ф. Савченко
2010 рік
18726   3.84
Ф.Я. Божинова, О.О. Кірюхіна
2010 рік
14300   3.83
Рівень стандарту
Л.Е. Генденштейн, І.Ю. Ненашева
2010 рік
12619   3.9
М.О. Чертіщева, Л.І. Вялих
2010 рік
6958   3.94
Рівень стандарту
Ф.Я. Божинова, С.В. Каплун, О.О. Кірюхіна
2014 рік
5990   3.52
С.У. Гончаренко
2009 рік
2190   3.7
С.У. Гончаренко
2010 рік
1223   5
Профільний рівень
Т.М. Засєкіна, М.В. Головко
2010 рік
378   3


Зрозуміти оточуючий світ стає легше, коли ви маєте достатньо знань із фізики

Фізика є досить складною, але одночасно дуже захоплюючою наукою. Адже саме її закони пояснюють основні процеси, що відбуваються навколо нас. А володіння ними відрізняє кожного з нас від первісних людей, які пояснювали кожне фізичне явище волею богів чи духів. Завданням фізики є показати нам, чому деякі речі відбуваються саме так, а не інакше. Її основи можна використовувати, щоб полегшити своє повсякденне життя, а більш детальне вивчення цієї науки дасть вам відповіді на найнесподіваніші запитання. Але ж усе не може бути так легко. Багато речей пояснити не так просто. Тому для цього фізики використовують багато законів, формул чи гіпотез. Запам’ятати все їхнє розмаїття допоможуть готові домашні завдання з фізики для 10 класу.

Фізика розкриє для вас свої таємниці, якщо ви будете вивчати її належним чином

Десятикласники рідко замислюються над тим, що кожний предмет потребує свого особливого підходу. Так, якщо для вивчення однієї дисципліни достатньо лише раз прочитати параграф із потрібної теми, то фізика потребує значно більше уваги. У десятому класі не кожний має так багато вільного часу, щоб можна було глибоко охопити цю науку. Адже деякі учні вже зараз починають підготовку до зовнішнього незалежного оцінювання, яке вони мають складати наступного року. І далеко не всі обрали фізику як екзаменаційний предмет. Але ж все одно варто намагатися якомога якісніше поліпшити свою успішність. Вашою допомогою обов’язково стануть ГДЗ з фізики для 10 класу. Із ними легко вирішити будь-які завдання від домашньої роботи до підсумкової перевірки знань. Слідкуючи самостійно за правильністю виконання задач, ви можете знаходити помилки раніше вчителя та виправляти їх, не втрачаючи бали. Це сприяє накопиченню знань та навичок, які ви зможете використати під час ЗНО з фізики. А якщо ви не складаєте екзамен із цього предмету, то використання ГДЗ допоможе вам виділити більше часу на опанування тих дисциплін, які вам потрібні. Але в обох випадках мати відмінну оцінку з фізики у своєму атестаті нікому не завадить. Вона допоможе підвищити його середній бал, якщо з якогось іншого предмету ваш результат буде гіршим. То ж подбайте про своє майбутнє вже зараз, поки не стало пізно.

Електронні решебники з 10 класу ніколи не підводять

Ви ніколи не залишитесь сам на сам із складною задачею з фізики, якщо будете користуватися GDZ4YOU. На сайті всі матеріали знаходяться безкоштовно, а користуватися ними можна онлайн. Для цього потрібно лише обрати будь-який зручний гаджет та відкрити відповідну веб-сторінку. Це можна зробити як із комп’ютера, так і зі смартфона.

Щоб вміти зрозуміло пояснювати фізичні явища, слід гарно оволодіти українською мовою

Наша мова – це інструмент, завдяки якому ми можемо не лише спілкуватися в повсякденному житті, а й висловлювати свої думки з приводу таких наук, як, наприклад, фізика. Тож щоб навчитися говорити влучно, скористайтеся ГДЗ для десятого класу з української мови.