ГДЗ: готові домашні завдання для 11 класу з української мовиАкадемічний, профільний рівні
С.О. Караман, О.В. Караман, М.Я. Плющ
2011 рік
57499   3.91
Г.Т. Шелехова, Н.В. Бондаренко, В.І. Новосьолова
2009 рік
13258   3.96
В.В. Заболотний, О.В. Заболотний
2012 рік
10466   4.03
Українська мова
А.С. Марченко
2010 рік
9558   3.5
Н.В. Бондаренко
2011 рік
8163   3.61
С.Я. Єрмоленко, В.Т. Сичова
2011 рік
6012   4.1
О.В. Заболотний, В.В. Заболотний
2011 рік
5784   3.65


ГДЗ допоможе оволодіти рідною мовою

Нам з дитинства прищеплюють любов до рідної мови, а в школі – формують знання. Грамотне письмо, правильне спілкування, очищене від суржику – все це приходить з часом. І в 11 класі учні уже можуть похвалитися успіхами у вивченні рідної мови. Пройдено багато підручників, використано чимало посібників, в голові накопичилося багато знань. Але попереду – ще більше завдань, які потребують вирішення. Не зупиняйтеся через труднощі, адже ви вже так багато подолали. Справитися з усім вам допоможуть ГДЗ для одинадцятого класу з української мови. Це не просто решебник з готовими відповідями, а ваш персональний інтелектуальний тренер.

Використайте ГДЗ і помилки залишаться в минулому

Ви можете користуватися ГДЗ для того, щоб перевірити виконану роботу – твір, переказ, вправу. Погодьтеся, спокійніше йти на урок, знаючи, що точно виконав все, як слід. ГДЗ з української мови для 11 класу – це унікальна можливість перевірити домашнє завдання та виправити за собою помилки. Або ж, при написанні твору, перечитати той варіант, який міститься в решебнику. І на цій основі ви легко напишете свій, значно кращий і гідний 12 балів твір. Іноді для того, щоб відбувся політ творчої фантазії, одинадцятикласнику достатньо відштовхнутися від невеликої підказки. А оскільки одинадцятий клас – випускний, то кожен школяр прагне мати тільки хороші оцінки і високі знання.

Гаджети не тільки для ігор, а й для вивчення української мови

Ви – сучасний школяр, а, значить, володієте модним гаджетом – планшетом чи телефоном. Так от з їхньою допомогою ви й познайомитеся з сайтом GDZ4YOU. Безкоштовний освітній портал для тих, хто хоче навчатися на відмінно. Тут знаходяться відповіді на усі шкільні завдання, їх можна переглянути у зручний для вас час. В тому числі – готові домашні завдання з української мови для 11 класу. Це ваша нагода стати відмінником – гордістю школи та батьків.

Знаючи мови, ви збагачуєтеся інтелектуально

Серед іноземних мов, запроваджених освітньою системою в Україні, є російська мова. Аналогічний фронт занять через диктанти, перекази і твори чекає одинадцятикласників на уроках. Щоб не стомитися і встигнути вивчити усе, варто скористатися ГДЗ з російської мови. Якщо ви невпевнені у своїх відповідях, то замість хвилюватися – загляньте до решебника. Там обов’язково знайдеться відповідь, яка приведе вас до високих балів.