Презентація на тему «Барак Обама» (варіант 1)


Рейтинг презентації 5 на основі 1 голосівСлайд #1
Презентація на тему «Барак Обама» (варіант 1) - Слайд #1

Барак Обама


Слайд #2
Презентація на тему «Барак Обама» (варіант 1) - Слайд #2

Барак Обама
44-й Президент США
з 20 січня 2009 года
Сенатор від штату
Іллінойс.
Віце-президент:
Джозеф Байден
Попередник:
Джордж Уокер Буш
Нагороди: Нобелівська премія миру (2009р.)


Слайд #3
Презентація на тему «Барак Обама» (варіант 1) - Слайд #3

Партія: Демократична партія США
     Освіта: Гарвардський інститут юридичних наук
      Професія: адвокат
     Віросповідання: Протестантизм
      Народження: 4 серпня 1961 (48 років)
      Гонолулу, Гаваї, США
      Батько: Барак Хусейн Обама (1936-1982)
      Мати: Стенлі Енн Данхем (1942-1995)
      Дружина: (. З 1992, 1964 р) Мішель Обама
      Діти: дочки: Малія Енн (р. 1998), Наташа («Саша») (р. 2001)
У серпні 2005 року разом із сенатором Ричардом Лугаром відвідував Україну (Донецьку область) в рамках програми утилізації боєприпасів.


Слайд #4
Презентація на тему «Барак Обама» (варіант 1) - Слайд #4

Діяльність в Конгресі США
За неповні три роки діяльності в складі сенату США Барак Обама запропонував 152 законодавчі акти і брав активну участь у підготовці інших 427 законопроектів. Барак Обама підтримував ідею побудови огорожі вздовж кордону з Мексикою та загальні заходи з покращення охорони кордону.
Разом з іншими демократами Обама також наполягав на перегляді чинних стосунків між урядовцями і лобістами, вимагав більшої відкритості і тяжчих покарань за зловживання та хабарництво.


Слайд #5
Презентація на тему «Барак Обама» (варіант 1) - Слайд #5

9 жовтня 2009 нобелівський комітет оголосив, що президент США Барак Обама став лауреатом Нобелівської премії миру за 2009 рік. Нагорода присуджена йому з формулюванням «за величезні зусилля зі зміцнення міжнародної дипломатії і співпраці між народами».
Обама став четвертим американським президентом, удостоєним найпрестижнішої гуманітарної нагороди світу, після Теодора Рузвельта, Вудро Вільсона і Джиммі Картера.
Нобелівська премія миру


Слайд #6
Презентація на тему «Барак Обама» (варіант 1) - Слайд #6

Президенство
10 лютого 2007 року в місті Спрингфілд, Іллінойс, Барак Обама проголосив про свої наміри балотуватися на номінацію від Демократичної партії на президентських виборах 2008 року.
Президенство Барака Обами почалася 20 січня 2009 року. Він - 44й Президент США. Обама, колишній сенатор США від штату Іллінойс, обійшов сенатора від Арізони Джона Маккейна на президентських виборах 2008 року, ставши першим в історії афроамериканцем, обраним на пост Президента.


Слайд #7
Презентація на тему «Барак Обама» (варіант 1) - Слайд #7

Деятельность в качестве Президента
Одним з перших своїх указів на посаді президента США Барак Обама розпорядився закрити в'язницю Дельта на військовій базі Гуантанамо,де полонені утримувалися поза дією норм американського та міжнародного законодавства.
29 січня конгрес США підтримав план стимулювання американської економіки, запропонований президентом США. План передбачає вливання в сумі $ 819 млрд.10 лютого Сенат США схвалив план надзвичайних антикризових заходів Обами ціною в 838 мільярди доларів. При реалізації плану за 2 роки має бути створено до 4 млн нових робочих місць. План також містить положення про прямі інвестиції в галузі охорони здоров'я, енергетики, освіти.
17 лютого Барак Обама направив до Афганістану додатково 17 тисяч військовослужбовців.
А також підписав у Денвері прийнятий Конгресом США антикризовий план на 787 мільярдів доларів Були підписані двосторонні угоди, в тому числі про транзит американських військових вантажів до Афганістану через територію Росії


Слайд #8
Презентація на тему «Барак Обама» (варіант 1) - Слайд #8

«Якщо всі родини і всі фірми в Америці одночасно уріжуть свої витрати, то грошей витрачати ніхто не буде, впаде кількість споживачів, що у свою чергу призведе до нових звільнень і ситуація в економіці погіршиться ще сильніше. Ось тому уряду довелося втрутитися і тимчасово збільшити витрати, щоб стимулювати попит. Саме це ми зараз і робимо », - заявив американський президент.


Слайд #9
Презентація на тему «Барак Обама» (варіант 1) - Слайд #9

Барак Обама продовжує своє президенство ...