Презентація на тему «Київські неокласики» (варіант 2)


Рейтинг презентації 5 на основі 2 голосів
Слайд #1
Презентація на тему «Київські неокласики» (варіант 2) - Слайд #1

Київські неокласики
Підготувала учениця 11 класу Щербак Світлана


Слайд #2
Презентація на тему «Київські неокласики» (варіант 2) - Слайд #2

Неокласики
група українських поетів та письменників-модерністів початку 20 століття.
На відміну від інших груп, «Неокласики» не дбали про своє організаційне оформлення і не виступали з ідейно-естетичними маніфестами. Проте їхня присутність у літературному житті була досить вагомою, що позначилося не лише на творчому рівні, а й під час літературних дискусій 1925— 1928 pp.


Слайд #3
Презентація на тему «Київські неокласики» (варіант 2) - Слайд #3

Те, що неокласики прагнули впроваджувати в своїй творчості форми та методи грецького й римського мистецтва, представникам влади здалось невизнанням радянської дійсності. Тому в 1935р. були заарештовані М. Зеров, Павло Филипович, М. Драй-Хмара, яких звинувачували в шпигунстві на користь чужоземної держави, в підготуванні й спробі вчинити терористичні замахи на представників уряду та партії і в приналежності до таємної контрреволюційної організації, очолюваної професором Миколою Зеровим.


Слайд #4
Презентація на тему «Київські неокласики» (варіант 2) - Слайд #4

Микола Зеров
основоположник неокласичної школи поетів. Талановитий митець і неперевершений перекладач античної поезії, історик літератури, блискучий та ерудований критик і полеміст, педагог і палкий патріот, він мав свою концепцію відродження української літератури, яка базувалась на бережливому ставленні й засвоєнні культури минулого, без чого не уявляв дальшого розвитку мистецтва слова.


Слайд #5
Презентація на тему «Київські неокласики» (варіант 2) - Слайд #5