Презентація на тему «Гуцульські Ромео та Джульєтта»


Рейтинг презентації 5 на основі 1 голосівСлайд #1
Презентація на тему «Гуцульські Ромео та Джульєтта» - Слайд #1

Гуцульські Ромео та Джульєтта
Любов — це щастя і трагедія, радість і журба, надія і відчай.


Слайд #2
Презентація на тему «Гуцульські Ромео та Джульєтта» - Слайд #2

Література має у своїй скарбниці багато історій трагічного кохання, багато закоханих героїв, мрії яких так і не здійснилися. Трістан та Ізольда, Ромео та Джульєтта, Паоло та Франческа, Іван та Марічка і ще багато-багато закоханих, яких розлучила чи доля, чи злість та ненависть інших людей.


Слайд #3
Презентація на тему «Гуцульські Ромео та Джульєтта» - Слайд #3

Твір Коцюбинського «Тіні забутих предків» тісно перегукується з Шекспірівським «Ромео та Джульєтта»


Слайд #4
Презентація на тему «Гуцульські Ромео та Джульєтта» - Слайд #4

Палійчуки та Гутенюки — це дві ворожі родини, які схожі на родини Монтеккі й Капулетті. У во-рогуючих родах є діти, які кохають одне одного, — це Іван і Марічка.У Шекспіра — Ромео і Джульєтта.


Слайд #5
Презентація на тему «Гуцульські Ромео та Джульєтта» - Слайд #5

Кохання Івана та Марічки розцвітає не за стінами середньовічних замків, а як дика квітка у полонині, серед незайманої природи та різних духів, що за повір'ями існують поряд з людиною. Воно більш живе, хоч і казкове. І причини загибелі карпатських Ромео і Джульєтти інші, ніж у Шекспіра.


Слайд #6
Презентація на тему «Гуцульські Ромео та Джульєтта» - Слайд #6

Образи Івана і Марічки трагічніші за шекспірівських Ромео та Джульетту. Веронські коханці гинуть випадково, а гуцульські юнак та дівчина приречені долею, бо їх кохання надто повне, самодостатнє, воно більше за життя. Розлучає їх та сама казка, що звела: Марічку зносить ріка, а Івана занапастила Нявка, що прийняла образ Марічки.


Слайд #7
Презентація на тему «Гуцульські Ромео та Джульєтта» - Слайд #7

Пісня любові гуцульських Ромео і Джульєти дійшла до нас, як доходить поезія Сафо, музика Паганіні, полотна Леонардо да Вінчі