Презентація на тему «Вальтер Скотт» (варіант 2)Завантажити презентацію

Слайд #1
Презентація на тему «Вальтер Скотт» (варіант 2) - Слайд #1

Вальтер Скотт
Виконала: Лохвич Оксана


Слайд #2
Презентація на тему «Вальтер Скотт» (варіант 2) - Слайд #2

Вальтер Скотт
Виконала: Лохвич Оксана


Слайд #3
Презентація на тему «Вальтер Скотт» (варіант 2) - Слайд #3

Вальтер Скотт народився
15 серпня 1771, в Единбурзі — 21 вересня 1832,в місті Ебботсфорд, похований— всесвітньо відомий британський письменник, поет, історик, збирач старожитностей , адвокат, за походженням шотландець. 


Слайд #4
Презентація на тему «Вальтер Скотт» (варіант 2) - Слайд #4

Для шотландців він більше ніж письменник. Він відродив історичну пам'ять народу, відкрив Шотландію для решти світу і в першу чергу для Англії. Вважається основоположником жанру історичного роману. Мав великий вплив на європейський романтизм. Мав феноменальну пам'ять. 


Слайд #5
Презентація на тему «Вальтер Скотт» (варіант 2) - Слайд #5

Народився в Единбурзі в сім'ї адвоката Вальтера Скотта (1729–1799), його мати, Ганна Резерфорд (1739–1819), була дочкою професора медицини Единбурзького університету. У сім'ї з 12 дітей, вижило шестеро, Вальтер був 9-м.


Слайд #6
Презентація на тему «Вальтер Скотт» (варіант 2) - Слайд #6

 У ранньому віці перехворів дитячим паралічем, що призвело до атрофії м'язів правої ноги і довічної кульгавості. Незважаючи на фізичну ваду, вже у ранньому віці він приголомшував оточуючих жвавим розумом і феноменальною пам'яттю.


Слайд #7
Презентація на тему «Вальтер Скотт» (варіант 2) - Слайд #7

У 1786 році Вальтер Скотт поступив на навчання до контори батька, а з 1789 по 1792 роки вивчав право, готуючись стати адвокатом. Разом зі своїми друзями організував в коледжі «Поетичне товариство», вивчав німецьку мову і знайомився з творчістю німецьких поетів.


Слайд #8
Презентація на тему «Вальтер Скотт» (варіант 2) - Слайд #8

У перші роки самостійної адвокатської практики Вальтер Скотт їздив по країні, принагідно збираючи народні легенди і балади про шотландських героїв минулого. Він захопився перекладами німецької поезії, анонімно опублікував свої переклади балади Бюргера «Ленора».


Слайд #9
Презентація на тему «Вальтер Скотт» (варіант 2) - Слайд #9

Романи Скотта поділяються на дві основні групи. Перша присвячена недалекому минулому Шотландії, періоду громадянської війни: від пуританської революції XVI ст. до розгрому гірських кланів в середині XVIII, — а частково і пізнішому часу «Веверлі», «Гай Маннерінг», «Едінбурзька в'язниця», «Шотландські пуритани», «Ламермурська наречена», «Роб Рой», «Монастир», «Абат», «Води св. Ронана», «Антиквар».


Слайд #10
Презентація на тему «Вальтер Скотт» (варіант 2) - Слайд #10

Твори«Пісня останнього менестреля»«Діва озер»«Марміона»«Рокбі»«Веверлі»«Гай Маннерінг»«Антикварій»«Пуритани»«Роб Рой»«Легенда про Монтроза»«Айвенго»«Монастир»«Абат»«Вудсток»«Пертська красуня»«Квентін Дорвард»Романи Веверлі


Слайд #11
Презентація на тему «Вальтер Скотт» (варіант 2) - Слайд #11

1830 року він зазнає першого апоплексичного удару, який паралізував його праву руку. А в 1832 році, не витримавши четвертого удару, Вальтер Скотт помер.


Слайд #12
Презентація на тему «Вальтер Скотт» (варіант 2) - Слайд #12

Дякую за увагу !!!


Завантажити презентацію