Презентація на тему «Презентація збірки афоризмів Льва Толстого»


Рейтинг презентації 5 на основі 1 голосівСлайд #1
Презентація на тему «Презентація збірки афоризмів Льва Толстого» - Слайд #1

Презентація збірки афоризмів Льва Толстого


Слайд #2
Презентація на тему «Презентація збірки афоризмів Льва Толстого» - Слайд #2

Перед вами збірка афоризмів, складена класиком російської літератури Л. Н. Толстим. Мало хто знає, що письменник залишив після себе не тільки безсмертні романи, але і чотири книги афоризмів.До книги увійшли вибрані цитати письменників і мудреців, до яких часто звертався сам Толстой. Серед них є і мислителі давнини, такі як Сократ, Конфуцій, Будда, Аристотель, і сучасніші: Руссо, Достоєвський та багато інших. Збірник цікавий ще й тим, що автор включив до нього свої власні думки. Ця книга, унікальна за своїм змістом і формою, - справжня апологія любові і доброти, що проповідує єднання людей, рівність націй, культур і релігій.


Слайд #3
Презентація на тему «Презентація збірки афоризмів Льва Толстого» - Слайд #3

Під час тяжкої хвороби Л. М. Толстого в січні 1903, коли життя його висіло на волосині і він не міг віддаватися звичній роботі, він все ж знаходив сили прочитувати Євангеліє і, за звичкою, щодня відкриваючи календар, прочитував зібрані там вислови різних великих людей. Але календар минулого року підійшов до кінця, і Льву Миколайовичу, через брак іншого під руками, захотілося самому скласти собі думки різних мислителів на кожен день. Щодня, перебуваючи в ліжку, наскільки дозволяли йому сили, він робив ці вилучення, і результатом цієї праці з'явилася пропонована читачам книга. 


Слайд #4
Презентація на тему «Презентація збірки афоризмів Льва Толстого» - Слайд #4

"Думки мудрих людей на кожен день" (1903) - перший з чотирьох створених Л. М. Толстим в 1900-і роки склепінь афоризмів. Своєю назвою цей звід зобов'язаний знаменитим "Думкам" Блеза Паскаля, читання яких справило на письменника величезне враження, а також численним збірникам повчань, написаних Отцями Церкви.
Метою Толстого було скласти книгу, де вустами великих говорилося б про найбільш нагальні для людини питання. Результатом вивчення і збирання "плідних думок різних письменників" і стала книга, де під однією обкладинкою об'єднані висловлювання мислителів минулого і сьогодення.


Слайд #5
Презентація на тему «Презентація збірки афоризмів Льва Толстого» - Слайд #5

Высказывания, цитаты и афоризмы Толстого
• Большая часть мужчин требует от своих жен достоинств, которых они сами не стоят.
• Война есть убийство. И сколько бы людей ни собралось вместе, чтобы совершить убийство, и как бы они себя ни называли, убийство все равно самый худший грех в мире.
• Воспитателю надо глубоко знать жизнь, чтобы к ней готовить.
• Доброта для души то же, что здоровье для тела: она незаметна, когда владеешь ею, и она дает успех во всяком деле.
• Если жизнь не представляется тебе огромной радостью, то это только потому, что ум твой ложно направлен.
• Если один раз пожалеешь, что не сказал, то сто раз пожалеешь о том. что не промолчал.
• Если сколько голов — столько умов, то сколько сердец — столько родов любви.
• Детей не отпугнешь суровостью, они не переносят только лжи.


Слайд #6
Презентація на тему «Презентація збірки афоризмів Льва Толстого» - Слайд #6

Думки - це їжа для розуму. Кожен день нова думка - це не тільки свіжа їжа, але також стимулюючий засіб, необхідний для того, щоб розум був здоровим і життєрадісним. Зараз, в дні занепаду і хаосу, це дуже важливо. Кожен день має свою особливість. Понеділок - Спокійний. Вівторок - Люблячий. Середа - Сильна. Четвер - Знаючий. П'ятниця - Чиста. Субота - Милосердна. Неділя - Блаженна.  Рекомендується їжа вищої якості.
Ця збірка - справжня скарбниця мудрих думок. Відкрийте її на будь-якій сторінці - і ви знайдете геніальний вислів, який допоможе вам стати спокійніше і мудріше, очиститися і піднятися душею, навчитися жити в гармонії з собою і оточуючими


Слайд #7
Презентація на тему «Презентація збірки афоризмів Льва Толстого» - Слайд #7

10 февраляНегодует на нас Небо за наши грехи, а мир – за наши добродетели.Талмуд
Не интересуйся количеством, а качеством твоих почитателей: не нравиться дурным – для человека похвально.Сенека


Слайд #8
Презентація на тему «Презентація збірки афоризмів Льва Толстого» - Слайд #8