Презентація на тему «Фредерік де Стендаль»


Рейтинг презентації 5 на основі 1 голосів
Слайд #1
Презентація на тему «Фредерік де Стендаль» - Слайд #1

Фредерік де Стендаль


Слайд #2
Презентація на тему «Фредерік де Стендаль» - Слайд #2

«Синдром Стендаля»


Слайд #3
Презентація на тему «Фредерік де Стендаль» - Слайд #3

Цікаві факти
Французький письменник Стендаль після візиту до Флоренції в 1817 році написав: «Коли я виходив з церкви Святого Хреста, у мене забилося серце, мені здалося, що вичерпалося джерело життя, я йшов, боячись впасти на землю ...».


Слайд #4
Презентація на тему «Фредерік де Стендаль» - Слайд #4

Схвилювали письменника шедеври мистецтва можуть надавати схоже вплив і на інших людей, викликаючи часте серцебиття і запаморочення - таке психосоматичний розлад названо синдромом Стендаля.


Слайд #5
Презентація на тему «Фредерік де Стендаль» - Слайд #5

«Підчепивши» його людина відчуває вкрай загострені емоції від споглядання картин, як би переносячись в простір зображення. Нерідко переживання настільки сильні, що люди намагаються зруйнувати твори мистецтва.


Слайд #6
Презентація на тему «Фредерік де Стендаль» - Слайд #6

У більш широкому сенсі синдром Стендаля може викликати будь-яка спостережувана краса - наприклад, природи.


Слайд #7
Презентація на тему «Фредерік де Стендаль» - Слайд #7

Навчання


Слайд #8
Презентація на тему «Фредерік де Стендаль» - Слайд #8

Він провчився у школі всього 3 роки, освоївши, за його власним визнанням, тільки лише латинь. Крім того він захоплювався математикою, логікою, займався філософією, вивчав історію мистецтв.


Слайд #9
Презентація на тему «Фредерік де Стендаль» - Слайд #9

Роман «Червоне і чорне»
1831


Слайд #10
Презентація на тему «Фредерік де Стендаль» - Слайд #10

Один з перших реалістичних романів кар'єри у французькій літературі. Для молодого незнатного провінціала Жюльена Сореля, наділеного незвичайним розумом і честолюбством, ступенями до піднесення стають любовні зв'язки - спочатку з дружиною процвітаючого провінційного буржуа пані де Реналь, а потім з дочкою великого сановника часів Реставрації Матільдою де Ла-Моль.


Слайд #11
Презентація на тему «Фредерік де Стендаль» - Слайд #11

Однак, завойовуючи жінку шляхом цинічно-розважливої ​​стратегії, Жюльєн зрештою щиро і глибоко захоплюється нею і не може більш контролювати своє почуття. Це приводить його до катастрофи: у пристрасному пориві він здійснює замах на життя пані де Реналь і кінчає життя на ешафоті (сюжет заснований на справжній кримінальної історії).


Слайд #12
Презентація на тему «Фредерік де Стендаль» - Слайд #12

Художній ефект роману випливає з контрасту між пристрасною і щирою натурою героя і лицемірством, до якого він змушений вдаватися у своїх спробах домогтися успіху в суспільстві.