Презентація на тему «Світове кіномистецтво» (варіант 4)


Рейтинг презентації 5 на основі 1 голосів


Завантажити презентацію

Слайд #1
Презентація на тему «Світове кіномистецтво» (варіант 4) - Слайд #1

Презентацію підготувала учениця 9-Б класу Джуган Анастасія


Слайд #2
Презентація на тему «Світове кіномистецтво» (варіант 4) - Слайд #2

Світове кіномистецтво


Слайд #3
Презентація на тему «Світове кіномистецтво» (варіант 4) - Слайд #3

Кіномистецтво - вид мистецтва, твори якого створюються за допомогою кінозйомки реальних, спеціально інсценованих або відтворених засобами мультиплікації подій дійсності.


Слайд #4
Презентація на тему «Світове кіномистецтво» (варіант 4) - Слайд #4

Історія розвитку світового кіно


Слайд #5
Презентація на тему «Світове кіномистецтво» (варіант 4) - Слайд #5

 На першому в світі публічному кіносеансі в Парижі у грудні 1895 р. демонстрували фільм "Вихід із заводу": з воріт виходили чоловіки й жінки, потім виїжджали в екіпажі хазяї, і сторож замикав за ними ворота. Ось і вся "кінокартина".


Слайд #6
Презентація на тему «Світове кіномистецтво» (варіант 4) - Слайд #6

Показували тоді і "кінокомедію": садівник поливає з шланга квіти; хлопчик непомітно наступає ногою на шланг, і вода перестає текти. Садівник, гадаючи, що шланг забився, заглядає в отвір, тоді хлопчик прибирає ногу, і вода б'є в обличчя садівникові. Ця "художня" картина - "Политий поливальник" - викликала особливе захоплення у публіки.


Слайд #7
Презентація на тему «Світове кіномистецтво» (варіант 4) - Слайд #7

Для глядача було новим і незвичним, що фотографії "оживають", рухаються.У ті роки знімання було дуже просте. Знімальний апарат встановлювали нерухомо, і все, що відбувалося перед ним, фіксувалося на плівці "з однієї точки", як говорять кінематографісти, на зразок того як ми бачимо, коли сидимо в театрі і дивимось на сцену.Перше десятиріччя XX ст. характеризувалось бурхливим зростанням кіно у Франції, Італії, СШЛ. Правда, основну масу кінопродукції тоді становили посередні розважальні фільми.


Слайд #8
Презентація на тему «Світове кіномистецтво» (варіант 4) - Слайд #8

У Франції кінодіяч Жан Мельєс починає робити трюкові зйомки - всякого роду зникнення і появи. Він знімає "привидів", літаючих звірів, екранізує відомі опери: "Фауст", "Севільський цирульник".


Слайд #9
Презентація на тему «Світове кіномистецтво» (варіант 4) - Слайд #9

Особливо швидкими темпами розвивалась кінематографія в США. За три-чотири дні американці ухитрялися знімати цілу картину. Це були в основному пригодницькі фільми, комедії і сентиментальні драми, нічим не примітні з художнього боку.Серед американських кінорежисерів того часу багато зробив для розвитку кіномистецтва Д. Гріффітс. Він творчо застосував уже відомий італійцям прийом знімання, що полягав у пересуванні знімальної камери. Камеру присували близько до актора і знімали його крупним планом, тобто так, що його обличчя заповнювало весь кадр, а потім склеювали з планом, знятим з більш далекої відстані ("загальний план").


Слайд #10
Презентація на тему «Світове кіномистецтво» (варіант 4) - Слайд #10

Величезний вплив на передове зарубіжне кіно вже пізніше, в 20-х рр., почала робити гуманна і високоідейна радянська кінематографія. Світове визнання дістали фільми, зняті чудовими радянськими кінорежисерами С. Ейзенштейном і В. Пудовкіним.


Слайд #11
Презентація на тему «Світове кіномистецтво» (варіант 4) - Слайд #11

У 20-х рр. всесвітньої популярності досяг англійський актор Чарлз Чаплін, який працював тоді в США. Він створив образ невдахи і бродяги - доброго, життєрадісного і, незважаючи на свої невдачі і злигодні, бадьорого, по-своєму щасливого, веселого і разом з тим сумного. Нема в світі країни, де не посміхалась би з екрана маленька зворушлива людина в котелку і великих черевиках, з паличкою і вусиками.


Слайд #12
Презентація на тему «Світове кіномистецтво» (варіант 4) - Слайд #12

У 30-х рр. Ч. Чаплін виступив уже не тільки як актор, а й як режисер-сценарист. Його фільми "Вогні великого міста", "Нові часи", "Диктатор" відомі в усіх країнах світу. Особливо великий успіх мав фільм "Нові часи", в якому Чаплін виступає з різкою критикою "американського способу життя", заснованого на владі грошей і власної вигоди. У фільмі "Диктатор" він гнівно викриває Гітлера і фашизм.


Слайд #13
Презентація на тему «Світове кіномистецтво» (варіант 4) - Слайд #13

Кінематограф


Слайд #14
Презентація на тему «Світове кіномистецтво» (варіант 4) - Слайд #14

Кінемато́граф (від грец. κινεμα, род. в. грец. κινεματος — рух та грец. γραφο — писати, зображати) — це галузь культури та економіки, що об'єднує всі види професійної діяльності, пов'язаної з виробництвом, розповсюдженням, зберіганням та демонструванням фільмів, а також навчально-наукову роботу (див. кінознавство).


Слайд #15
Презентація на тему «Світове кіномистецтво» (варіант 4) - Слайд #15

Причина існування кіно полягає в тому, що люди досі прагнуть пригод, захоплення, гумору, ризику та емоційних змін. Цивілізація розвивається і змінюється, принаймні у поверхневих особливостях, і тому прагнення постійного оновлення художніх засобів відповідає цим бажанням. Кіно забезпечує їм доступний і потужний шлях.


Слайд #16
Презентація на тему «Світове кіномистецтво» (варіант 4) - Слайд #16

Класифікація фільмів
Ігрове кіно
Документальне кіно
Науково-популярне кіно
Кіносеріал
Телесеріал
Німе кіно
Звукове кіно
Чорно-біле кіно
Мюзикли
Експериментальне кіно
Традиційне кіно
Професійне кіно
Аматорське кіно


Слайд #17
Презентація на тему «Світове кіномистецтво» (варіант 4) - Слайд #17

«Німе кіно» — назва кінематографа перших 30-ти років його існування. Німе кіно характерне специфікою, пов'язаною з відсутністю синхронного записаного звуку, експресивною манерою гри акторів, зовнішньою виразністю міміки й жесту, наявністю титрів, що пояснювали дії.


Слайд #18
Презентація на тему «Світове кіномистецтво» (варіант 4) - Слайд #18

Мультипліка́ція (з лат. multiplicatio — розмноження, збільшення, зростання) або аніма́ція (з лат. anima — душа і похідного фр. animation — оживлення) — вид кіномистецтва, твори якого створюються шляхом зйомки послідовних фаз руху намальованих (графічна мультиплікація) або об'ємних (об'ємна мультиплікація) об'єктів.


Слайд #19
Презентація на тему «Світове кіномистецтво» (варіант 4) - Слайд #19

Кіносеріал (англ. Serial film, Serial movie, Movie serial, Film serial) — багатосерійний кінотвір, призначений для демонстрації в кінотеатрах (на відміну від телесеріалів, призначених для демонстрації по телебаченню).


Слайд #20
Презентація на тему «Світове кіномистецтво» (варіант 4) - Слайд #20

Ігрове кіно — вид кіномистецтва, побудований на грі акторів. До ігрового кіно відносяться практично всі твори кінематографу за винятком частини документального кіно. Твори цього виду мають назву художніх фільмів.


Слайд #21
Презентація на тему «Світове кіномистецтво» (варіант 4) - Слайд #21

Документальним називається фільм, в основу якого покладені зйомки реальних подій та осіб. Темою для документальних фільмів найчастіше стають історичні події, культурні та соціальні явища, відомі особистості та товариства.


Слайд #22
Презентація на тему «Світове кіномистецтво» (варіант 4) - Слайд #22

Класифікація фільмів
трагедія
комедія
трагікомедія


Слайд #23
Презентація на тему «Світове кіномистецтво» (варіант 4) - Слайд #23

Трагікомедія — вид драматичних творів, який має ознаки як трагедії, так і комедії.
Трагікомічне світобачення, що лежить в основі трагікомедії, пов'язане з відчуттям відносності існуючих критеріїв життя, абсурдності буття, відмовою від моральних абсолютів, непевності в духовних цінностях.


Слайд #24
Презентація на тему «Світове кіномистецтво» (варіант 4) - Слайд #24

Коме́дія (грец. komodia, від komos — весела процесія і ode — пісня) — драматичний твір, у якому засобами гумору та сатири викриваються негативні суспільні та побутові явища, розкривається смішне в навколишній дійсності чи людині.


Слайд #25
Презентація на тему «Світове кіномистецтво» (варіант 4) - Слайд #25

Траге́дія (грец. tragoedia, буквально: козлина пісня) — драматичний твір, який ґрунтується на гострому, непримиренному конфлікті особистості, що прагне максимально втілити свої творчі потенції, з об'єктивною неможливістю їх реалізації.


Слайд #26
Презентація на тему «Світове кіномистецтво» (варіант 4) - Слайд #26

Французьке кіно


Слайд #27
Презентація на тему «Світове кіномистецтво» (варіант 4) - Слайд #27

На батьківщині кінематографа кіно ніколи не перебувало в занепаді. Французьке кіномистецтво є одним з найбільш шанованих у світі, і за популярністю поступається лише голлівудському. Сучасний вигляд французького кіно сформувався після Другої світової війни. Так звана "Нова хвиля" у французькому кіно вплинула на розвиток кіно в усьому світі.


Слайд #28
Презентація на тему «Світове кіномистецтво» (варіант 4) - Слайд #28

Зараз французьке кіно - це дуже витончене кіно, в якому психологія та драматизм сюжету поєднуються з деякою пікантністю та художньою красою зйомок. Стиль визначають модні режисери Люк Бессон, Жан-П'єр Жене, Франсуа Озон. Уряд Франції активно сприяє розвитку й експорту національного кінематографа.


Слайд #29
Презентація на тему «Світове кіномистецтво» (варіант 4) - Слайд #29

Голлівуд


Слайд #30
Презентація на тему «Світове кіномистецтво» (варіант 4) - Слайд #30

Голлівудський кінематограф безумовно є найпопулярнішим в світі. Він представляє з себе гігантську кіноіндустрію, яка поширила свій вплив на весь світ. Щорічно в Голлівуді створюються тисячі фільмів - це справжній налагоджений конвеєр.


Слайд #31
Презентація на тему «Світове кіномистецтво» (варіант 4) - Слайд #31

Оскар (премія)


Слайд #32
Презентація на тему «Світове кіномистецтво» (варіант 4) - Слайд #32

«Оскар» — найпрестижніша нагорода в кінематографі США та щорічний приз із багатьма номінаціями. Вручається з 1929 року Американською академією кіномистецтва (англ. Academy of Motion Picture Arts and Sciences), створеною Луїсом Маєром з кіностудії Metro-Goldwyn-Mayer у 1927. Сам приз — позолочена статуетка, знана з 1939 як «Оскар».


Слайд #33
Презентація на тему «Світове кіномистецтво» (варіант 4) - Слайд #33

«Оскар» — найпрестижніша нагорода в кінематографі США та щорічний приз із багатьма номінаціями. Вручається з 1929 року Американською академією кіномистецтва (англ. Academy of Motion Picture Arts and Sciences), створеною Луїсом Маєром з кіностудії Metro-Goldwyn-Mayer у 1927. Сам приз — позолочена статуетка, знана з 1939 як «Оскар».


Слайд #34
Презентація на тему «Світове кіномистецтво» (варіант 4) - Слайд #34

Найперша статуетка дісталася Емілю Яннінгсу, який був визнаний найкращим актором за ролі у фільмах «Останній наказ» (англ. The Last Command, 1928) та «Шлях усякої плоті» (англ. The Way Of All Flesh, 1927). Цього 1929 року було видано 15 статуеток, і всі, крім однієї, дісталися чоловікам.


Слайд #35
Презентація на тему «Світове кіномистецтво» (варіант 4) - Слайд #35

Рекорд за кількість номінацій належить компанії Волта Діснея (англ. Walt Disney) — 64 рази, ця ж компанія є лідером за кількістю отриманих нагород — 26 «Оскарів».


Слайд #36
Презентація на тему «Світове кіномистецтво» (варіант 4) - Слайд #36

З акторів рекордсменами є Кетрін Хепберн та Меріл Стріп у кожної по 12 номінацій.


Слайд #37
Презентація на тему «Світове кіномистецтво» (варіант 4) - Слайд #37

Голлівудська Алея Слави


Слайд #38
Презентація на тему «Світове кіномистецтво» (варіант 4) - Слайд #38

Голлівудська Алея Слави — тротуар вздовж Голівудського бульвару і Вайн-стріт у Голлівуді (Лос-Анджелес, Каліфорнія, США), в якому вкладено більше 2 600 п'ятикутних зірок з іменами знаменитих людей та вигаданих персонажів за їхній внесок в індустрію розваг.


Слайд #39
Презентація на тему «Світове кіномистецтво» (варіант 4) - Слайд #39

Найвідоміші актори сучасності


Слайд #40
Презентація на тему «Світове кіномистецтво» (варіант 4) - Слайд #40

Найвідоміші актори сучасності


Слайд #41
Презентація на тему «Світове кіномистецтво» (варіант 4) - Слайд #41

Найвідоміші актори сучасності


Слайд #42
Презентація на тему «Світове кіномистецтво» (варіант 4) - Слайд #42

Найвідоміші актори сучасності


Слайд #43
Презентація на тему «Світове кіномистецтво» (варіант 4) - Слайд #43

Найвідоміші актори сучасності


Слайд #44
Презентація на тему «Світове кіномистецтво» (варіант 4) - Слайд #44

Найвідоміші актори сучасності


Слайд #45
Презентація на тему «Світове кіномистецтво» (варіант 4) - Слайд #45

Найвідоміші актори сучасності


Слайд #46
Презентація на тему «Світове кіномистецтво» (варіант 4) - Слайд #46

Найвідоміші актори сучасності


Слайд #47
Презентація на тему «Світове кіномистецтво» (варіант 4) - Слайд #47

Найвідоміші актори сучасності


Слайд #48
Презентація на тему «Світове кіномистецтво» (варіант 4) - Слайд #48

Дякую за увагу!!!


Завантажити презентацію

Інші шкільні презентації з мистецтва