Презентація на тему «Світове кіномистецтво» (варіант 3)Завантажити презентацію

Слайд #1
Презентація на тему «Світове кіномистецтво» (варіант 3) - Слайд #1

Світове кіномистецтво


Слайд #2
Презентація на тему «Світове кіномистецтво» (варіант 3) - Слайд #2

Кіномистецтво - вид мистецтва, твори якого створюються за допомогою кінозйомки реальних, спеціально інсценованих або відтворених засобами мультиплікації подій дійсності.


Слайд #3
Презентація на тему «Світове кіномистецтво» (варіант 3) - Слайд #3

На першому в світі публічному кіносеансі в Парижі у грудні 1895 р. демонстрували фільм "Вихід із заводу": з воріт виходили чоловіки й жінки, потім виїжджали в екіпажі хазяї, і сторож замикав за ними ворота. Ось і вся "кінокартина".
Для глядача було новим і незвичним, що фотографії "оживають", рухаються.У ті роки знімання було дуже просте. Знімальний апарат встановлювали нерухомо, і все, що відбувалося перед ним, фіксувалося на плівці "з однієї точки", як говорять кінематографісти, на зразок того як ми бачимо, коли сидимо в театрі і дивимось на сцену.Перше десятиріччя XX ст. характеризувалось бурхливим зростанням кіно у Франції, Італії, СШЛ. Правда, основну масу кінопродукції тоді становили посередні розважальні фільми.


Слайд #4
Презентація на тему «Світове кіномистецтво» (варіант 3) - Слайд #4

У Франції кінодіяч Жан Мельєс починає робити трюкові зйомки - всякого роду зникнення і появи. Він знімає "привидів", літаючих звірів, екранізує відомі опери: "Фауст", "Севільський цирульник".


Слайд #5
Презентація на тему «Світове кіномистецтво» (варіант 3) - Слайд #5

Особливо швидкими темпами розвивалась кінематографія в США. За три-чотири дні американці ухитрялися знімати цілу картину. Це були в основному пригодницькі фільми, комедії і сентиментальні драми, нічим не примітні з художнього боку.Серед американських кінорежисерів того часу багато зробив для розвитку кіномистецтва Д. Гріффітс. Він творчо застосував уже відомий італійцям прийом знімання, що полягав у пересуванні знімальної камери. Камеру присували близько до актора і знімали його крупним планом, тобто так, що його обличчя заповнювало весь кадр, а потім склеювали з планом, знятим з більш далекої відстані ("загальний план").


Слайд #6
Презентація на тему «Світове кіномистецтво» (варіант 3) - Слайд #6

У 20-х рр. всесвітньої популярності досяг англійський актор Чарлз Чаплін, який працював тоді в США. Він створив образ невдахи і бродяги - доброго, життєрадісного і, незважаючи на свої невдачі і злигодні, бадьорого, по-своєму щасливого, веселого і разом з тим сумного. Нема в світі країни, де не посміхалась би з екрана маленька зворушлива людина в котелку і великих черевиках, з паличкою і вусиками.


Слайд #7
Презентація на тему «Світове кіномистецтво» (варіант 3) - Слайд #7

Кінемато́граф (від грец. κινεμα, род. в. грец. κινεματος — рух та грец. γραφο — писати, зображати) — це галузь культури та економіки, що об'єднує всі види професійної діяльності, пов'язаної з виробництвом, розповсюдженням, зберіганням та демонструванням фільмів, а також навчально-наукову роботу (див. кінознавство).


Слайд #8
Презентація на тему «Світове кіномистецтво» (варіант 3) - Слайд #8

Причина існування кіно полягає в тому, що люди досі прагнуть пригод, захоплення, гумору, ризику та емоційних змін. Цивілізація розвивається і змінюється, принаймні у поверхневих особливостях, і тому прагнення постійного оновлення художніх засобів відповідає цим бажанням. Кіно забезпечує їм доступний і потужний шлях.


Слайд #9
Презентація на тему «Світове кіномистецтво» (варіант 3) - Слайд #9

Класифікація фільмів
Ігрове кіно
Документальне кіно
Науково-популярне кіно
Кіносеріал
Телесеріал
Німе кіно
Звукове кіно
Чорно-біле кіно
Мюзикли
Експериментальне кіно
Традиційне кіно
Професійне кіно
Аматорське кіно


Слайд #10
Презентація на тему «Світове кіномистецтво» (варіант 3) - Слайд #10

«Німе кіно» — назва кінематографа перших 30-ти років його існування. Німе кіно характерне специфікою, пов'язаною з відсутністю синхронного записаного звуку, експресивною манерою гри акторів, зовнішньою виразністю міміки й жесту, наявністю титрів, що пояснювали дії.


Слайд #11
Презентація на тему «Світове кіномистецтво» (варіант 3) - Слайд #11

Мультипліка́ція (з лат. multiplicatio — розмноження, збільшення, зростання) або аніма́ція (з лат. anima — душа і похідного фр. animation — оживлення) — вид кіномистецтва, твори якого створюються шляхом зйомки послідовних фаз руху намальованих (графічна мультиплікація) або об'ємних (об'ємна мультиплікація) об'єктів.


Слайд #12
Презентація на тему «Світове кіномистецтво» (варіант 3) - Слайд #12

Ігрове кіно — вид кіномистецтва, побудований на грі акторів. До ігрового кіно відносяться практично всі твори кінематографу за винятком частини документального кіно. Твори цього виду мають назву художніх фільмів.


Слайд #13
Презентація на тему «Світове кіномистецтво» (варіант 3) - Слайд #13

Класифікація фільмів
трагедія
комедія
трагікомедія


Слайд #14
Презентація на тему «Світове кіномистецтво» (варіант 3) - Слайд #14

Трагікомедія — вид драматичних творів, який має ознаки як трагедії, так і комедії.Трагікомічне світобачення, що лежить в основі трагікомедії, пов'язане з відчуттям відносності існуючих критеріїв життя, абсурдності буття, відмовою від моральних абсолютів, непевності в духовних цінностях.


Слайд #15
Презентація на тему «Світове кіномистецтво» (варіант 3) - Слайд #15

Коме́дія (грец. komodia, від komos — весела процесія і ode — пісня) — драматичний твір, у якому засобами гумору та сатири викриваються негативні суспільні та побутові явища, розкривається смішне в навколишній дійсності чи людині.


Слайд #16
Презентація на тему «Світове кіномистецтво» (варіант 3) - Слайд #16

Французьке кіно - це дуже витончене кіно, в якому психологія та драматизм сюжету поєднуються з деякою пікантністю та художньою красою зйомок. Стиль визначають модні режисери Люк Бессон, Жан-П'єр Жене, Франсуа Озон. Уряд Франції активно сприяє розвитку й експорту національного кінематографа.


Слайд #17
Презентація на тему «Світове кіномистецтво» (варіант 3) - Слайд #17

Голлівудський кінематограф безумовно є найпопулярнішим в світі. Він представляє з себе гігантську кіноіндустрію, яка поширила свій вплив на весь світ. Щорічно в Голлівуді створюються тисячі фільмів - це справжній налагоджений конвеєр.


Слайд #18
Презентація на тему «Світове кіномистецтво» (варіант 3) - Слайд #18

«Оскар» — найпрестижніша нагорода в кінематографі США та щорічний приз із багатьма номінаціями. Вручається з 1929 року Американською академією кіномистецтва (англ. Academy of Motion Picture Arts and Sciences), створеною Луїсом Маєром з кіностудії Metro-Goldwyn-Mayer у 1927. Сам приз — позолочена статуетка, знана з 1939 як «Оскар».


Слайд #19
Презентація на тему «Світове кіномистецтво» (варіант 3) - Слайд #19

Голлівудська Алея Слави — тротуар вздовж Голівудського бульвару і Вайн-стріт у Голлівуді (Лос-Анджелес, Каліфорнія, США), в якому вкладено більше 2 600 п'ятикутних зірок з іменами знаменитих людей та вигаданих персонажів за їхній внесок в індустрію розваг.


Слайд #20
Презентація на тему «Світове кіномистецтво» (варіант 3) - Слайд #20

Найвідоміші актори сучасності


Слайд #21
Презентація на тему «Світове кіномистецтво» (варіант 3) - Слайд #21

Брюс Уиллис


Слайд #22
Презентація на тему «Світове кіномистецтво» (варіант 3) - Слайд #22

Джонні Деп


Слайд #23
Презентація на тему «Світове кіномистецтво» (варіант 3) - Слайд #23

Мілла Йовович


Слайд #24
Презентація на тему «Світове кіномистецтво» (варіант 3) - Слайд #24

Богдан Ступка


Слайд #25
Презентація на тему «Світове кіномистецтво» (варіант 3) - Слайд #25

Том Круз


Слайд #26
Презентація на тему «Світове кіномистецтво» (варіант 3) - Слайд #26

Анджеліна Джолі та Бред Піт


Слайд #27
Презентація на тему «Світове кіномистецтво» (варіант 3) - Слайд #27

Леонардо де Капріо


Завантажити презентацію