Презентація на тему «Скульптура» (варіант 5)


Рейтинг презентації 5 на основі 1 голосів
Слайд #1
Презентація на тему «Скульптура» (варіант 5) - Слайд #1

Мистецтво скульптури
Підготували:
Забігайло Анастасія та Савчина Марія


Слайд #2
Презентація на тему «Скульптура» (варіант 5) - Слайд #2

Без скульптури мистецтво не може бути повноцінним.
Вирізання та виліплювання людей, тварин і різноманітних предметів з'явилися в історії людства чи не одночасно з наскельним живописом. Скульптури - це ті ж картини, тільки тілесні, а значить і виражають емоції трохи по-іншому. Те, що говорять нам статуї, ми сприймаємо багато в чому простіше, тому що вони відчутні і більше схожі на нас, ніж твори будь-якого іншого виду мистецтва.


Слайд #3
Презентація на тему «Скульптура» (варіант 5) - Слайд #3

В цьому матеріалі зібрані найвідоміші та найцікавіші скульптури, створені у різні часи, із різних матеріалів та з різними цілями.


Слайд #4
Презентація на тему «Скульптура» (варіант 5) - Слайд #4

Венера Мілоська
Знаменита давньогрецька скульптура, створена приблизно в середині другого століття до нашої ери, була знайдена на острові Мелос в 1820 році французьким моряком, який вирішив пошукати на березі древні речі на продаж. Руки тоді були цілі й на місці, але були втрачені в момент конфлікту між французами (тими, що знайшли) і турками (власниками острова).
Автор: вірогідно, Агесандр Антиохійский


Слайд #5
Презентація на тему «Скульптура» (варіант 5) - Слайд #5

Ніка Самофракійська
Давньогрецька мармурова скульптура богині Ніки була знайдена на острові Самотракі на території святилища кабирів у квітні 1863 року. Статую спорудили жителі острова Родос в пам'ять про перемогу, здобуту ними над флотом сирійського царя. Вона стояла на прямовисній скелі над морем, її п'єдестал зображував ніс бойового корабля. Могутня і велична Ніка в одязі, що розвівається від вітру, представлена ​​у нестримному русі вперед. В даний час знаходиться в Луврі.


Слайд #6
Презентація на тему «Скульптура» (варіант 5) - Слайд #6

Крокуюча людина
Автор: Альберто Джакометті
Найдорожча скульптура в історії людства. У 2010 році 183-сантиметрова скульптура «Людина, що крокує», виконана швейцарським скульптором в 1961 році, була продана з аукціону Sotheby's за рекордну суму в 104,3 мільйони доларів.
Скульптура вважається однією з найбільш важливих у творчості цього майстра, її зображення також розміщено на банкноті в 100 швейцарських франків.


Слайд #7
Презентація на тему «Скульптура» (варіант 5) - Слайд #7

Нефертіті
Одна із найвідоміших скульптурних пам'яток культури Стародавнього Єгипту. Нефертіті була дружиною фараона-реформатора Ехнатона. Бюст цілком виготовлений з вапняку і повністю пофарбований. Особливий вигляд гарних квітів, що дають великий контраст між коричневим кольором обличчя Нефертіті і коштовностями корони, роблять її унікальним витвором мистецтва. Єгипет і Німеччина, де зберігається бюст цариці, вже багато років лаються через неї, але ніяк не можуть прийти до згоди.


Слайд #8
Презентація на тему «Скульптура» (варіант 5) - Слайд #8

Мислитель
Автор: Огюст Роден
Ще один популярний образ створений Огюстом Роденом в 1882 році. Спочатку скульптура мала називатися «Поет» і бути частиною композиції «Ворота пекла» за мотивами «Божественної комедії». Моделлю для скульптури послужив француз на ім'я Жан Бо, м'язистий боксер, в основному виступав у Парижі, у кварталі червоних ліхтарів.


Слайд #9
Презентація на тему «Скульптура» (варіант 5) - Слайд #9

Інше місце
Автор: Ентоні Гормлі
Ландшафтна інсталяція «Інше місце» - зразок сучасного мистецтва, що викликає філософські роздуми і наводить меланхолію. Рівно сто чавунних скульптур заввишки в людський зріст розставлені у 2006 році на трикілометровій пляжної лінії на північ від Ліверпуля. Вони звернені обличчям до моря, і під час припливів деякі з скульптур частково або повністю занурюються під воду.


Слайд #10
Презентація на тему «Скульптура» (варіант 5) - Слайд #10

Пам ятник Чарльзу Ла Тробе
Мельбурн, Австралія. Його поставили на честь голові округу «Порт Філіп» та губернатора поселення «Вікторія». Чому Тробе стоїть на голові досі не відомо.


Слайд #11
Презентація на тему «Скульптура» (варіант 5) - Слайд #11

Особливості гравітації для слона
Париж, Франция. На відстані 18 000 км від землі, слон зміг би встояти на власному хоботі. Таке ствердження у вигляді скульптури було зроблено Даніелом Фірманом.


Слайд #12
Презентація на тему «Скульптура» (варіант 5) - Слайд #12

Гігантський кран
Вінтертур, Швейцарія. Скульптура висить у повітрі, коли з неї постійно ллється вода. Автора визначити не вдалося.


Слайд #13
Презентація на тему «Скульптура» (варіант 5) - Слайд #13

Пам ятник трудоголіку
Скульптура знаходиться при вході в будівлю компанії Ernst & Young в Америці.


Слайд #14
Презентація на тему «Скульптура» (варіант 5) - Слайд #14

Закохані скелети
Нонг Кай, Таїланд


Слайд #15
Презентація на тему «Скульптура» (варіант 5) - Слайд #15

Дякуємо за увагу!