Презентація на тему «Скульптура» (варіант 4)


Рейтинг презентації 3 на основі 2 голосівСлайд #1
Презентація на тему «Скульптура» (варіант 4) - Слайд #1

Скульптура.
Виконала
Учениця 11-Б класу
Павленко Наталка.


Слайд #2
Презентація на тему «Скульптура» (варіант 4) - Слайд #2

СКУЛЬПТУРА (лат. sculpture, від sculpo - вирізаю, висікаю), ліпка, пластика - вид образотворчого мистецтва, твори якого мають об'ємно-просторову форму, тривимірні і відчутні.


Слайд #3
Презентація на тему «Скульптура» (варіант 4) - Слайд #3

Скульптура поділяється на круглу , вільно розміщується в просторі , і рельєф , в якому об'ємні зображення розташовуються на площині.
Скульптура може бути розділена на види - станкову ,
монументальну , монументально- декоративну скульптуру , дрібну пластику . У скульптурі відтворюється реальний світ , але основним об'єктом зображення є людина , через зовнішній вигляд якого передається його внутрішній світ , характер , психологічний стан , а також людське тіло. Зображення тваринного світу становлять анімалістичні жанр скульптури.


Слайд #4
Презентація на тему «Скульптура» (варіант 4) - Слайд #4

Кінетична скульптура - різновид кінетичного мистецтва, в якому обігруються ефекти реального руху.


Слайд #5
Презентація на тему «Скульптура» (варіант 4) - Слайд #5

Бронзова скульптура. Один із способів виробництва бронзових скульптур, це метод бронзового лиття. Секрет його полягає в тому, що первісну форму під статуетку роблять у воску, потім наносять глиняний шар і витоплюють віск. І тільки потім заливають метал.


Слайд #6
Презентація на тему «Скульптура» (варіант 4) - Слайд #6

Складна і багатоетапна технологія скульптури пов'язана з великим фізичним працею. Використовуються різні технічні методи - ліплення, висікання, різьба, лиття, карбування, кування, зварювання, застосовуються різноманітні матеріали - камінь, метал, дерево, глина, гіпс, кераміка, скло, пластилін, віск, синтетичні полімерні склади.


Слайд #7
Презентація на тему «Скульптура» (варіант 4) - Слайд #7

Європейська скульптура середніх віків існувала в тісному зв'язку з архітектурою. У 15-19 ст. скульптура стає більш вільною в композиційних рішеннях, створює складні за психологічним і пластичним концепціям образи людини. У 20 ст. оновлюються методи і матеріали скульптури, скульптори. Розширюється коло тем, жанрів, образотворчих і виразних можливостей скульптури, знаходять можливості її оновлення (меморіальні ансамблі, музеї та комплекси скульптур на відкритому повітрі і т.д.).


Слайд #8
Презентація на тему «Скульптура» (варіант 4) - Слайд #8

Дрібна пластика, мала пластика, скульптура малих форм - найпоширеніший вид скульптури. Дрібна пластика зародилася ще на зорі людського суспільства, її знаходять при розкопках найдавніших поселень: вироби з випаленої глини, різьба по дереву, кістки, каменю. Пластика малих форм - це невеликі твори жанрово-побутової тематики, портретні статуетки та ін, що виготовляються в багатьох примірниках і розраховані на широке поширення.


Слайд #9
Презентація на тему «Скульптура» (варіант 4) - Слайд #9

Знамениті скульптури.
Робітник і колгоспниця. В.Мухіна
Великий скульптор Мирон створив статую Дискобола - метальника диска.
Статуя свободи.


Слайд #10
Презентація на тему «Скульптура» (варіант 4) - Слайд #10

Це також скульптура 