Презентація на тему «Рональд Рейган» (варіант 3)


Рейтинг презентації 5 на основі 1 голосівСлайд #1
Презентація на тему «Рональд Рейган» (варіант 3) - Слайд #1

Рональд Рейган
Підготувала:
Учениця 11 – Б ,
Костенко Еліни


Слайд #2
Презентація на тему «Рональд Рейган» (варіант 3) - Слайд #2

Дитинство і перші роботи
Народився Рональд 6 лютого 1911 в місті Тампіко, штат Іллінойс. Батько Рейгана був ірландського католицького походження, а його мати мала шотландсько-англійських предків. У Рональда був також старший брат — Нейл «Мун», що став менеджером у рекламному бізнесі. Через безпробудне пияцтво батька сім'я ледь зводила кінці з кінцями, і вдосталь надивившись на батька-алкоголіка, майбутній президент до кінця днів вживав спиртне зрідка, лише на офіційних прийомах.


Слайд #3
Презентація на тему «Рональд Рейган» (варіант 3) - Слайд #3

Дитинство і перші роботи
Сім'я Рейганів деякий час переїжджала в різні міста штату Іллінойс, включаючи Монмаут, Гейлсбург і Чикаго. А 1920 року переїхали в місто Діксон, де він і пішов у середню школу, у якій виявляв інтерес до акторського мистецтва, спорту і розвивав навички оповідача. Часті переїзди з місця на місце примушували Рональда міняти школи, і щоразу йому як новачкові доводилося долати насторожену недовіру однокласників.


Слайд #4
Презентація на тему «Рональд Рейган» (варіант 3) - Слайд #4

Дитинство і перші роботи
Справи пішли на лад тільки 1924 року, після успішної гри Рональда у футбольній команді Діксона. Однак найбільшого визнання в оточенні він домігся, працюючи на своїй першій роботі в якості рятувальника в Лоуелл-Парк. За 7 сезонів, починаючи з 1926 року, згідно з популярною легендою, ним було врятовано 77 осіб, що тонули.


Слайд #5
Презентація на тему «Рональд Рейган» (варіант 3) - Слайд #5

Дитинство і перші роботи
1928 року він закінчив середню школу в Діксоні і поступив до коледжа міста Юрека на факультет економіки і соціології. У той же час він намагався брати активну участь у громадському житті, був членом студентського братства Тау Каппа Епсілон і з часом навіть очолив організацію студентського самоврядування. Також він активно займався спортом, включаючи американський футбол.


Слайд #6
Презентація на тему «Рональд Рейган» (варіант 3) - Слайд #6

Акторська кар'єра, служба в армії
У 1930-их роках Рональд Рейган переїхав до Лос-Анджелеса, де розпочав кар'єру актора. Рейган уже тоді приятелював із першими зірками Голлівуду, його шанували, тому обрали головою профспілки голлівудських акторів (що стало згодом стартом політичної кар'єри), членом Американської кіноакадемії, його зірка є на «Алеї слави» в Голлівуді.


Слайд #7
Презентація на тему «Рональд Рейган» (варіант 3) - Слайд #7

Початок політичної кар'єри
Початок політичної кар'єри Рональда Рейгана пов'язують ще з голлівудським етапом його життя а також з подальшою роботою представником корпорації General Electric. Спочатку Рейган був членом Демократичної партії США, але1962 року перейшов до Республіканської.


Слайд #8
Презентація на тему «Рональд Рейган» (варіант 3) - Слайд #8

Початок політичної кар'єри
1964 року на партійній конвенції Рональд Рейган виголосив свою знамениту промову «Час обирати» .


Слайд #9
Презентація на тему «Рональд Рейган» (варіант 3) - Слайд #9

Початок політичної кар'єри
Лише з третьої спроби, 1980 року Рональду Рейгану вдалося виграти первинні партійні вибори і стати кандидатом у президенти від Республіканської партії на виборах, на яких він переміг кандидата від Демократичної партії, чинного президента Джиммі Картера, перемігши в 44 штатах, зібравши 489 голосів вибірників. Картер переміг у 6 штатах, зібравши 49 голосів вибірників. , і в січні 1981 року вступив на посаду.


Слайд #10
Презентація на тему «Рональд Рейган» (варіант 3) - Слайд #10

На президентському посту
На початку свого першого терміну, 30 березня 1981, пережив спробу замаху. На посту президента висунув ряд нових політичних і економічних ініціатив. Як і під час перебування на посту губернатора, президент Рейган дотримувався стратегії найменшого втручання уряду в регулювання економіки, скорочення державних витрат, зниження податків, контролю над інфляцією (подібна економічна політика пізніше отримала назву «Рейганоміка»).


Слайд #11
Презентація на тему «Рональд Рейган» (варіант 3) - Слайд #11

Після президенства
Рейган залишив посаду 1989 року по завершенню другого терміна. Його наступником став Джордж Буш-старший, який був віце-президентом під час обох термінів Рейгана.


Слайд #12
Презентація на тему «Рональд Рейган» (варіант 3) - Слайд #12

Особисте життя
1940 року він, тоді актор, одружився з Джейн Ваймен, і невдовзі в них з'явилася донька Морін. 1941 року подружжя всиновило хлопчика Майкла. Цей шлюб розпався 1948 року.


Слайд #13
Презентація на тему «Рональд Рейган» (варіант 3) - Слайд #13

Особисте життя
1952 року Рейган одружився вдруге — з Ненсі Девіс. У цьо­му шлюбі народилися син Рон і донька Патті.