Презентація на тему «Правознавство»


Рейтинг презентації 5 на основі 1 голосів
Слайд #1
Презентація на тему «Правознавство» - Слайд #1

Право - це все те, що істинно і справедливо. (Віктор Марі Гюго)
Правознавство


Слайд #2
Презентація на тему «Правознавство» - Слайд #2

Юриспруденція
Юридична наука є однією з суспільних. Вона вивчає відносини, які складаються між людьми, сприяє розквіту особистості через державні й правові інститути.


Слайд #3
Презентація на тему «Правознавство» - Слайд #3

Основним принципом права є справедливість. Недарма символом правосуддя є грецька богиня Феміда. Зображують її з характерними атрибутами, а саме меч (означає відплату),ваги (символ справедливості), мантія (характеризує церемонію правосуддя) та пов'язка на очах (символ неупередженості).


Слайд #4
Презентація на тему «Правознавство» - Слайд #4

Основні професії
Нотаріус - особа, спеціально уповноважена на вчинення нотаріальних дій. У сферу відповідальності нотаріуса входять питання і потреби громадян. Крім підготовки і завірення документів, він консультує громадян з питань нотаріату.


Слайд #5
Презентація на тему «Правознавство» - Слайд #5

Адвокат - фахівець з юридичного захисту громадян або організацій.
Зокрема, адвокат відстоює інтереси своїх клієнтів у суді. Справедливість, законність і захист -основа роботи адвоката. Професія адвоката припускає чудовий інтелект, високе почуття відповідальності, інтерес до суспільного життя, презентабельна зовнішність, швидка реакція, ораторські здібності.


Слайд #6
Презентація на тему «Правознавство» - Слайд #6

Прокурор - це особа, уповноважена представляти обвинувачення в суді, а також стежити за дотриманням законності практично у всіх сферах життя країни. І все це - від імені держави.Прокурор - це посада, яка вимагає гарного інтелекту, аналітичного мислення, пам'яті, емоційної стійкості, самодисципліни, чесності, високого почуття відповідальності і віри в свої сили. Потребується вміти знаходити спільну мову з різними людьми.


Слайд #7
Презентація на тему «Правознавство» - Слайд #7

Суддя -представник влади, покликаний вирішувати правові суперечки між окремими людьми, організаціями, державними структурами. Щоб стати суддею потрібно: досконало знати юриспруденцію,бути готовим до нестандартних ситуацій, дуже добре знатися на людях, бути уважним до дрібниць,мати гарну інтуїцію, не боятися брати на себе велику відповідальність.


Слайд #8
Презентація на тему «Правознавство» - Слайд #8

Кінець