Презентація на тему «Пітер Пауль Рубенс» (варіант 6)Завантажити презентацію

Слайд #1
Презентація на тему «Пітер Пауль Рубенс» (варіант 6) - Слайд #1

Пітер Пауль Рубенс
Виконала
Учениця 11-А класу
Кузнєцова Анастасія


Слайд #2
Презентація на тему «Пітер Пауль Рубенс» (варіант 6) - Слайд #2

Біографія
Дитинство Пітер Рубенс провів спочатку в Зігені, а потім в Кельні, і лише 1587 року, після смерті Яна Рубенса, його сім'я отримала можливість повернутися на Батьківщину, в Антверпен.
Загальну освіту Рубенс здобув в єзуїтській колегії, після чого служив пажем у графині Лаленг. Займатися живописом Рубенс почав дуже рано. Його вчителями були Тобіас Вергагт, Адам ван Ноорт та Отто ван Вен, що працювали під впливом італійськогоВідродження та змогли, особливо останній, вселити в молодого художника любов до всього античного.
1598 року Рубенса прийняли вільним майстром в Антверпенську гільдію св. Луки. 1600 року він відправився закінчувати свою художню освіту до Італії. У 1601 році він служив при дворі мантуанського герцога Вінченцо Гонзагі, де залишався на службі протягом всього свого перебування в Італії.


Слайд #3
Презентація на тему «Пітер Пауль Рубенс» (варіант 6) - Слайд #3

Офорти рубенса
Дослідники творчості Рубенса знали, що він недовго створював офорти. У часи перебування в Італії Рубенс створив офорт за мотивами стінопису Леонардо да Вінчі «Таємна вечеря». Скопіював для себе Рубенс і центральну частину стінопису Леонардо «Баталія при Ангіарі» (нині Лувр, Париж). Офорт за мотивами «Таємної вечері» зник після 1836. Лише в 2009 його було віднайдено в приватній збірці в Італії. Офорт має підпис майстра і є одним з небагатьох аркушів, що створив сам Рубенс.
Після повернення до Антверпену Рубенс відкрив власну гравюрну майстерню, але, довідавшись, що Лукас Ворстерман робить офорти не гірші за нього, передовірив йому створення гравюр зі своїх картин.


Слайд #4
Презентація на тему «Пітер Пауль Рубенс» (варіант 6) - Слайд #4

«Таємна вечеря»


Слайд #5
Презентація на тему «Пітер Пауль Рубенс» (варіант 6) - Слайд #5

«битва під ангіарі»


Слайд #6
Презентація на тему «Пітер Пауль Рубенс» (варіант 6) - Слайд #6

Італійський період
В італійський період своєї діяльності, Рубенс, не прагнув до самостійної творчості. В цей час їм було виконано лише невелике число самостійних робіт, з яких слід назвати: «Спорудження Хреста», «Терновий вінець» та «Розп'яття», «Втечу Лота», «Христа та Грішницю», «Воскресіння Лазаря», «Вакханалія», «Вакха» та інші.


Слайд #7
Презентація на тему «Пітер Пауль Рубенс» (варіант 6) - Слайд #7

«Спорудження Хреста»
«Терновий вінець»


Слайд #8
Презентація на тему «Пітер Пауль Рубенс» (варіант 6) - Слайд #8

«Вакханалія»


Слайд #9
Презентація на тему «Пітер Пауль Рубенс» (варіант 6) - Слайд #9

Італійський період
Автопортрет
з Ізабеллою Брант
У 1626 році померла перша дружина Рубенса, Ізабелла, а в 1630 році він узяв другий шлюб з Елен Фурман, яка відтоді почала з'являтися майже в кожній картині свого чоловіка. Останні десять років життя Рубенса були настільки ж продуктивні, як і перші періоди його діяльності.


Слайд #10
Презентація на тему «Пітер Пауль Рубенс» (варіант 6) - Слайд #10

Італійський період
Коли в 1635 році, через рік після смерті правительки Нідерландів інфанти Ізабелли, корольФіліп IV призначив в правителі цієї країни свого брата, кардинала-архієпископа толедського Фердинанда, Рубенсу було доручено створення художньої частини святкувань з нагоди урочистого в'їзду нового штатгальтера до Антверпена; за ескізами великого художника були споруджені та розписані тріумфальні арки і декорації, що прикрашали міські вулиці.


Слайд #11
Презентація на тему «Пітер Пауль Рубенс» (варіант 6) - Слайд #11

Майстерня
Полотна Рубенса можна розділити на три категорії: ті, які він малював сам, ті, які він малював частково, зазвичай руки й обличчя, та ті, які були намальовані під його загальним керівництвом. Як було заведено в ті часи, він мав велику майстерню, в якій працювали числення підмайстри й учні. Деякі з них, наприклад Антоніс ван Дайк теж стали славетними художниками. Рубенс також запрошував для виконання певних деталей великих композицій, таких як тварини й натюрморти, спеціалістів, таких якФранс Снейдерс або Якоб Йорданс.


Слайд #12
Презентація на тему «Пітер Пауль Рубенс» (варіант 6) - Слайд #12

Роботи рубенса


Слайд #13
Презентація на тему «Пітер Пауль Рубенс» (варіант 6) - Слайд #13

Ізабелла Брант
Олена Фоурмен
з дітьми


Слайд #14
Презентація на тему «Пітер Пауль Рубенс» (варіант 6) - Слайд #14

Чотири філософи
Народження Людовіка XIII


Слайд #15
Презентація на тему «Пітер Пауль Рубенс» (варіант 6) - Слайд #15

Полювання на гіпопотама


Слайд #16
Презентація на тему «Пітер Пауль Рубенс» (варіант 6) - Слайд #16

Дякую за увагу!!!


Завантажити презентацію